مجلس ایران دات كام
آزادی خواه:

ولایت فقیه سبب شد انقلاب ما جهانی شود

ولایت فقیه سبب شد انقلاب ما جهانی شود

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تکیه بر ضرورت توجه به مقوله ولایت فقیه، بیان نمود: ولایت فقیه که ادامه ولایت حضرت علی(ع) است سبب شد انقلاب ما جهانی شود، کشور ما در راه توسعه قرار گیرد، علم و فناوری، رشد و شکوفایی در این کشور احیا شود.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: گرچه مردم عزیز به خاطر برخی بی تدبیری ها و سوءاستفاده ها درگیر مشکلات معیشتی شده اند و فشار اقتصادی برخی طبقات اجتماعی را رنج می دهد، تحصیل کردگان را در انتظار اشتغال و جوانان را در انتظار ازدواج قرار داده اما این نیازمندی ها نباید خدمات متنوع و متکثر انقلاب را تحت الشعاع قرار دهد.
عضو کمیسیون کشاورزی اضافه کرد: دشمن شکست خورده می خواهد ما را در شرق و غرب کشورمان محدود کند، غافل از آنکه صدای انقلاب امروز از طرفی به قلب آمریکای لاتین رسیده و از طرفی آفریقا را تحت تاثیر قرار داده است؛ آیا این عزت نیست؟
وی ادامه داد: زمانی برای مقدماتی ترین اقدامات پزشکی، هندی ها و بنگلادشی ها حداقل های درمانی ما را انجام می دادند اما امروز به برکت انقلاب، پیشرفته ترین و پیچیده ترین اقدامات درمانی، جراحی های سنگین، پیوند مغز و استخوان، حساس ترین پیوندهای اعضا، توسط جوانان عزت آفرین انقلابی انجام می شود و کشور عزیزمان یکی از کشورهای گردشگر درمان دنیا معرفی شده است، آیا این عزت و افتخار نیست؟ روزی انگلیسی ها و آمریکایی ها در این آب و خاک بر سر ثروت ما رقابت داشتند و هیچ صدایی از این کشور در دفاع از داشته های خود بلند نبود، امروز غرش موشک های ساخته شده توسط جوانان انقلابی این کشور، عین الاسدها را در هم می کوبد که استکبار و استبداد جرأت نفس کشیدن ندارد، آیا این عزت و اقتدار نیست؟ هرگاه ما خویش را باور داشتیم، استعداد و هوش سرشار ایران اسلامی را پذیرفتیم و بر اندوخته های خود تکیه کردیم، موفقیت های فوق تصور را به دست آوردیم.
آزادی خواه اظهار نمود: ۴۲ سال پیش با همین روحیه در اوج اقتدار آمریکایی های مستبد را از این کشور بیرون انداخته و رشد و بالندگی کسب کردیم، امروز هم برای حل مشکلات اقتصادی، گرانی، تورم و بی عدالتی ها باید باقیمانده تفکر آمریکایی را در اوج اقتدار از این کشور بیرون بریزیم، تفکری که برای به دست آوردن نیازهای اول کشورش چشم به دست دشمن دارد، تفکری که ظرفیت خویش را نمی بیند، تفکری که ظرفیت های برساخته از بازتابش انقلاب در خاورمیانه و ۱۵ کشور همسایه را نبیند نمی تواند حلال مشکلات کشور باشد.
این عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: آمریکا که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اش نشان داد این کاخ کاملا توخالی است و دل ملت های دنیا از آن سیاه است توسط ساکنان این کاخ ناامن شد، پس نمی تواند کدخدای دنیا باشد.
وی در قسمتی دیگر اظهار نمود: در ماه های پایانی دولت همه تلاش خویش را به کار گیرد تا توسعه صادرات اجرایی شود، آقای قالیباف، ظرفیت بازار مهیای روسیه را در مسافرت اخیر خود مشاهده کردید، حدودا همه کشورهای همسایه منتظر یک اقدام مؤثر برای صادرات هستند، دولت همه تلاش خویش را برای کمک به محرومان، اجرای عدالت، توجه جدی به استقلال و حل مشکلات مردم متوجه سازد و از ظرفیت مجلس انقلابی حداکثر استفاده را کند و مجلس و دولت دست به دست یکدیگر دهند تا میهن خود را کنند آباد، امروز بیشتر از هرچیز کشور ما احتیاج به صدای واحد دارد.
نمیانده مردم ملایر در مجلس بیان نمود: در ماه های پایانی دولت دوازدهم به جای سخنان و موضع گیری های اختلافی، همه تلاش را برای تقویت روحیه تعامل و کار و تلاش و خدمت صادقانه برای مردم عزیز به کارگیریم تا نتیجه آن در انتخابات ۱۴۰۰ حضور حداکثری باشد.
آزادی خواه اظهار داشت: مهم ترین علت تمایز و برتری انقلاب اسلامی ایران از سایر انقلاب ها را اصل مترقی ولایت فقیه است، ملت عزیز ما ولایت فقیه را از مقوله عمر بن حنضله ها، از روایت ابی خدیجه ها و ده ها دلیل عقلی و نقلی فهم کرده اند، ولایت فقیه که ادامه ولایت حضرت علی(ع) است سبب شد انقلاب ما جهانی شود، کشور ما در راه توسعه قرار گیرد، علم و فناوری، رشد و شکوفایی در این کشور احیا شود و اگر مشکل اقتصادی یا سوءمعیشتی خاطر هموطنان ما را آزرده کرده، علت آن است که ما به فرامین ولی امر مسلمین جهان عمل نکرده ایم، آ قا فرمود اقتصاد مقاومتی؛ ما اجرا نکردیم، آقا فرمود توزیع عادلانه ثروت اما ما اجرا نکردیم، آقا فرمود توجه به محرومین و ما اجرا نکردیم.
او در آخر افزود: اگر فرامین رهبر معظم انقلاب را امروز سرلوحه کار خود در دولت و مجلس قرار دهیم، حتما آخر شب سیه، سپید خواهد بود و ما آینده خوش بین هستیم که از آن ملت عزیز ایران اسلامی است به شرط آنکه همه با هم پشتیبان ولایت فقیه، از ملت عزیزمان دفاع جانانه نماییم.
منبع:

1399/11/26
23:07:49
0.0 از 5
3992
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام