مجلس ایران دات كام
گودرزی :

مشاركت حداكثری موجب پیشرفت كشور می شود

مشاركت حداكثری موجب پیشرفت كشور می شود

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی، توطئه های دشمن را نقش بر آب و راه را برای پیشرفت کشور باز می کند.عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سال آینده، اظهار داشت: مسئله مهم اول از نظر ما مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است و پس از آن، گزینه ها مطرح هستند چونکه معتقدیم دولت ها می آیند و می روند و پایدار ماندن نظام جمهوری اسلامی حائز اهمیت می باشد.
وی اضافه کرد: نگاه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری هم همین است چونکه حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی، توطئه های دشمن را نقش بر آب و راه را برای پیشرفت کشور باز می کند. بر این اساس، تلاش جبهه انقلاب در ابتدا مشارکت حداکثری و سپس معرفی فرد اصلح است.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همه گروه ها و جریانات سیاسی باید تلاش کنند و زمینه سازی های لازم برای حضور حداکثری مردم و مشارکت آنان در انتخابات را فراهم آورند.
گودرزی اشاره کرد: مشکل امروز ما متأثر از این است که عده ای با وعده های غیرواقعی و غیرعملی در انتخابات آرای مردم را جمع می کنند و هزینه آنرا جمهوری اسلامی باید پرداخت کند. بر این اساس به مردم سفارش می شود که برمبنای کارنامه، عملکرد و جهت گیری ها پای صندوق های رأی بیایند.
وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران کشوری پرظرفیت و سرشار از فرصت است و ما گردنه های سختی را پشت سر گذاشتیم، با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، ایران قادر می باشد قله های پیشرفت و عدالت را به نفع آحاد مردم فتح کند و این اتفاق هم خواهد افتاد.

1399/11/26
11:48:46
0.0 از 5
4033
تگهای خبر: انتخابات , دولت , رهبری , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴