مجلس ایران دات كام
۴۲ سالگی انقلاب اسلامی،

نماینده گلپایگان و خوانسار: امام (ره) در جنگ به مردم تكیه داشت

نماینده گلپایگان و خوانسار: امام (ره) در جنگ به مردم تكیه داشت

اصفهان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار داشت: از خطوط بی معنای اصولگرا و اصلاح طلب بیرون بیایید، چون که تمام اینها فقط حرف است. همه باید دلسوز این انقلاب باشند و هیچ شائبه ای نداشته باشند.سید مسعود خاتمی امروز (چهارشنبه-۲۲ بهمن ماه) در جمع باشکوه راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان گلپایگان، اظهار نمود: در زمانی قرار داشتیم که روزگار سیاهی ها و تباهی ها بود و هویت ملی و دینی این کشور تحت آماج قرار داشت. تاریخ اسلامی را عوض کردند و با هویت دینی مردم مقابله می کردند و دلسوزان دین و کشور در زندان، تبعید و یا منزوی بودند؛ باید آن روز را برای نسل بعد ترسیم کرد تا بدانند بر این مملکت چه گذشته است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس، اظهار داشت: امام از جمهوریت اسلامی سخن گفتند؛ یعنی مردم در نظام الهی دیده شوند، به آنها احترام گذاشته شود و نظرشان اجرا شود. امام خمینی (ره) از اسلامی سخن گفتند که در آن تکبر، استکبار و زیاده خواهی جایی ندارد و از مسئولانی سخن گفتند که در این نظام با مردم همراه باشند و به آنها و رای مردم احترام بگذارند.

خاتمی اضافه کرد: بعنوان نماینده شما مردم باید بگویم که ما شرمنده هستیم. برخی شعارها آنطور که باید و شاید اجرا نشد، البته قابل اجراست.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به اینکه شگرد امام در جنگ تکیه بر مردم بود، افزود: امروز در مقابل توطئه «محاصره اقتصادی» قرار گرفته ایم حالا مبادله اقتصادی ما به دنیا را محدود کرده اند و حتی نمی گذارند طلب های خویش را از سایر کشورها دریافت نماییم. دشمنان تصور می کنند در جنگ اقتصادی ما را شکست می دهند. ما راهی جز تکیه بر نیروهای داخل و اقتصاد مقاومتی نداریم، اطمینان داریم که از این گردنه با پیروزی عبور خواهیم کرد.

مسعود خاتمی افزود: برون رفت از جنگ اقتصادی حتما مقدور است، اما به شرط اینکه افرادی عهده دار مسئولیت ها شوند که از همه وجود خود برای مردم مایه بگذارند؛ از این افراد تعداد زیادی وجود دارد، اما گمنام هستند.

از خطوط اصولگرا و اصلاح طلب بیرون بیایید

عضو کمیسیون بهداشت مجلس در ارتباط با انتخابات پیش رو با اشاره به اینکه امام از شما می خواست با هوشیاری و درایت در سرنوشت خود دخیل باشید، افزود: از خطوط اصولگرا و اصلاح طلب بیرون بیایید چرا که تمام اینها فقط حرف است، آدم ها باید دلسوز این انقلاب، دست پاک باشند و هیچ شائبه ای نداشته باشند؛ چنین آدم هایی وجود دارند، همانطور که در دفاع مقدس از این افراد زیاد حضور داشتند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس، اظهار داشت: باوجود کاستی ها کارهای بزرگی هم انجام شده و در زیر ساخت ها و مباحث علمی رشد قابل ملاحظه ای داشته ایم. حالا صد قطب علمی در کشور داریم که حتی یک قطب آن پیش از انقلاب در کشور وجود نداشته است. تربیت ۷۰۰ دانشجوی پزشکی به ۱۷۰ هزار دانشجو رسیده است، همینطور در بخش های پتروشیمی نفت، صنعت، مباحث دفاعی و... هم پیشرفت های بسیار خوبی داشته ایم.

به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا؛ راهپیمایی ۲۲ بهمن در گلپایگان همچون سراسر کشور با شکوه و به علت پیشگیری از انتشار ویروس کرونا به صورت خودرویی برگزار شد.
1399/11/23
22:59:48
0.0 از 5
4021
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳