مجلس ایران دات كام
با اشاره به آتش سوزی كانكس معلمان در دزفول

آوایی: مسؤلان به فكر ساختن محیط های استاندارد برای آموزش و اسكان معلمان باشند

آوایی: مسؤلان به فكر ساختن محیط های استاندارد برای آموزش و اسكان معلمان باشند

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به آتش سوزی کانکس معلمان در دزفول اظهار داشت که مسؤلان اجرایی به فکر رفع محرومیت و ساخت محیط های استاندارد برای آموزش و اسکان معلمان باشید.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، سیداحمد آوایی در واکنش به آتش سوزی کانکس معلمان در دزفول در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:
« صورت مسئله را پاک نکنید. مسئله روشن و واضح است؛ اوج محرومیت در مناطق کم برخوردار.
‏کافی است مسؤلان اجرایی به جای مصاحبه های انحرافی و فرار به جلوهای نخ نما شده در مورد حادثه تلخ آتش سوزی، مسئولیت عدم رسیدگی به مناطق محروم را پذیرفته و با صدمه شناسی اصولی، اقدامات کارشناسانه ای جهت رفع تبعیض های ناروا انجام دهند.
‏به جای انحراف صورت مسئله، به فکر رفع محرومیت و ساخت محیط های استاندارد برای آموزش و اسکان معلمان باشید.»
به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، هفته گذشته وزارت آموزش و پرورش به دنبال وقوع حادثه تاسف برانگیز برخورد صاعقه و آتش سوزی کانکس محل اسکان فرهنگیان در سردشت دزفول در اطلاعیه ای توضیح داد که این حادثه حوالی ساعت ۲۱ سه شنبه (۳۰دی ماه) رخ داده و متاسفانه بر اثر برخورد صاعقه به کانکس محل اسکان همکاران فرهنگی سه نفر از معلمان در منطقه چشمه شیرین و کنگرستان بخش سردشت دزفول گرفتار سوختگی شدند. یک تن از فرهنگیان صدمه دیده در این حادثه از معلمان عزیز عشایری و دو تن دیگر هم از معلمان عزیز روستایی بودند که شبِ حادثه برای اقامت در این کانکس مستقر شده بودند.
چند روز بعد رئیس بیمارستان سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز اظهار داشت که یکی از مصدومان حادثه آتش سوزی کانکس در سردشت دزفول به نام نیما همتی ۱۵ ساله، با سوختگی ۵۷ درصد، در ششم بهمن ماه جان خویش را از دست داده و حال یکی دیگر از مصدومان این حادثه با ۸۵ درصد سوختگی هم مساعد نیست.
منبع:

1399/11/11
13:38:50
0.0 از 5
3960
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴