مجلس ایران دات كام
كریمی :

دولت نباید قانون تأمین كالاهای اساسی را به سلیقه خود اجرا نماید

دولت نباید قانون تأمین كالاهای اساسی را به سلیقه خود اجرا نماید

به گزارش مجلس ایران دات کام عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قانون مجلس درباره اجبار دولت به تأمین کالاهای اساسی روشن است و دولت نباید این قانون را به میل و سلیقه خود اجرایی کند.علی اکبر کریمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره روش اجرای قانون اجبار دولت به تأمین کالاهای اساسی، اظهار داشت: قانون مجلس شورای اسلامی در اینباره کاملاً روشن و مشخص است و دولت باید آنرا به درستی اجرا نماید.
وی بیان نمود: هدف مجلس از تصویب قانون تأمین کالاهای اساسی آن بود که اعتباراتی به مردم برای تهیه کالاهای اساسی داده شود و تعداد مشمولان این قانون هم مشخص است.
نماینده مردم اراک در مجلس خاطرنشان کرد: دهک های مشمول این قانون در دو بخش ۲۰ میلیونی و ۴۰ میلیونی مدنظر هستند و مجلس منابع مالی این قانون را هم به خوبی مشخص کرده است.
کریمی اضافه کرد: عدم اجرای دقیق و کامل قانون تخلف است و اینکه دولت قانون اجبار به تأمین کالاهای اساسی را تغییر دهد یا به میل و سلیقه خود اجرایی کند، به هیچ وجه قابل قبول نیست.
وی تصریح کرد: تغییر و اصلاح قوانین صرفا در مجلس شورای اسلامی امکان پذیر است و دولت نمی تواند قوانین مجلس را هر گونه که می خواهد، تغییر دهد.


منبع:

1399/11/04
22:20:04
0.0 از 5
1197
تگهای خبر: تصویب , دولت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام