مجلس ایران دات كام
مالكی:

باید تمام تحریم های ایران بدون هیچ پیش شرطی لغو شود

باید تمام تحریم های ایران بدون هیچ پیش شرطی لغو شود

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اشاره کرد: اگر آمریکا به برجام برگردد اما تحریم ها را لغو نکند هیچ فایده ای نخواهد داشت و باید بدون شرط و شروط تمامی تحریم های ایران لغو شود.


فدا حسین مالکی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری اظهار نمود: اگر آمریکا به برجام برگردد و تعهدات خودرا بپذیرد ایران هم به تعهداتش عمل می کند و آن زمان مذاکره می تواند مفهوم داشته باشد ولی اگر آمریکا بخواهد شرط و شروط برای ایران بگذارد بازگشتنش به برجام هیچ فایده ای ندارد چون این ایران است که می تواند برای برجام شرط بگذارد و آن هم لغو تمام تحریم ها است.
وی ادامه داد: بر این اساس اگر آمریکا تنها بخواهد به برجام برگردد اما تحریم ها را لغو نکند هیچ فایده ای ندارد. باید تحریم ها لغو شده و آنها هم هیچ شرطی مثل قضیه موشکی ایران نداشته باشند چون این موارد جزو خطوط قرمز ماست.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از ملت ایران اظهار داشت: اگر آمریکا به تعهدات خود عمل نکند ایران نیز بر طبق این قانون اقداماتش را انجام می دهد کما اینکه غنی سازی ۲۰ درصد نیز شروع شده است. پس با اجرا نکردن تعهدات توسط آمریکا ما به پیش از برجام بر می گردیم.1399/10/28
14:57:42
0.0 از 5
4142
تگهای خبر: رهبری , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲