مجلس ایران دات كام
قالیباف:

دیوانسالاری مهمترین عامل عدم موفقیت كشور در بعضی از موارد است

دیوانسالاری مهمترین عامل عدم موفقیت كشور در بعضی از موارد است

رئیس مجلس شورای اسلامی دیوانسالاری را مهمترین عامل عدم موفقیت کشور در بعضی از موارد عنوان نمود و اظهار داشت: دیوانسالاری امروز موجب ناکارآمدی شده است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، محمد باقر قالیباف قبل از ظهر پنج شنبه در جریان سفر خود به چهارمحال و بختیاری در نشست با امام جمعه شهرکرد دیوانسالاری را مهمترین عامل عدم موفقیت کشور در بعضی از موارد دانست و اشاره کرد: دیوانسالاری امروز موجب ناکارآمدی شده، البته سوءمدیریت هم در این مساله تأثیرگذار است و اگر سوء مدیریت نبود دیوانسالاری در هم می شکست. وی اظهار داشت: شهیدان فخری زاده و حاج قاسم سلیمانی نخستین کارشان شکستن همین دیوانسالاری بود.
مسئولان باید با تمام توان در راه اثبات کارآمدی دین در جامعه حرکت کنندوی با اشاره به کارهای مجلس در حوزه های فرهنگی اضافه کرد: در وضعیت کنونی موضوعاتی نظیر خانواده و جمعیت، سبک زندگی و اوقات فراغت، فضای مجازی چه به لحاظ محتوایی و چه به لحاظ زیرساختی همچون دغدغه های جدی مجلس در حوزه فرهنگی است. رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز رفتار ما در حوزه فرهنگ به رفتاری پیمانکاری تبدیل گشته در صورتیکه این کار باید از دل باشد، بیان کرد: کار فرهنگی باید از دل باشد و کار فرهنگی که از جنس ارتزاق باشد مؤثر نیست. ایشان سپس با اعلان اینکه مردم عمل مسئولان را می بینند، اشاره کرد: مردم از مسئولان عمل می خواهند و باید به این باور برسیم که مردم حرف کسی را قبول نمی کنند با وجود اینکه فرد خوبی باشد. رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر فردی می گوید انقلابی و ارزشی هستم باید قادر باشد کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند و اگر جدای این باشد به دین ظلم کرده است. وی گفت: تمام مسئولان باید با تمام توان در راه اثبات کارآمدی دین در جامعه حرکت کنند.


منبع:

1399/10/18
23:46:32
0.0 از 5
3598
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام