مجلس ایران دات كام
رضایی :

نوسازی تجهیزات دفاعی به بودجه نیاز دارد

نوسازی تجهیزات دفاعی به بودجه نیاز دارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: بعضی از صنایع ما در حوزه دفاعی نیاز به نوسازی دارند که نیازمند بودجه است و باید در بودجه امسال و سال های آتی این نوسازی ها لحاظ شود.ابراهیم رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر ضرورت تقویت بودجه دفاعی کشور، اظهار داشت: پیگیری برای افزایش بودجه دفاعی باید یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی باشد چونکه با وجود قرار گرفتن در یک منطقه پر آشوب، ما از حیث بودجه دفاعی در سطح پایینی نسبت به کشورهای منطقه قرار داریم.
وی بیان کرد: از جانب دیگر، بعضی از صنایع ما در حوزه دفاعی نیاز به نوسازی و به روز شدن دارند که نیازمند بودجه است و باید در بودجه امسال و سال های آتی این نوسازی ها لحاظ شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: البته بیشتر از اینکه افزایش بودجه دفاعی مورد تاکید قرار گیرد، تحقق صد درصدی آن باید مد نظر باشد چونکه یکی از گلایه های نیروهای نظامی و صنایع دفاعی ما تحقق نیافتن بودجه است.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: در سالهای گذشته، در بعضی موارد کمتر از ۵۰ درصد از بودجه بعضی از صنایع دفاعی و نیروهای نظامی و انتظامی ما تخصیص یافته است که مجلس وظیفه دارد با بهره گیری از ابزارهای نظارتی خود در تحقق بیشتر منابع دیده شده در بودجه اهتمام داشته باشد.
وی گفت: نحوه توزیع بودجه همیشه مورد انتقاد بوده و اصلاح ساختار توزیع بودجه یک ضرورت و مطالبه رهبر معظم انقلاب است و باید محقق شود.

1399/10/15
13:49:56
0.0 از 5
4030
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵