مجلس ایران دات كام
قاضی زاده هاشمی در صحن مجلس:

نطق نمایندگان نظر شخصی آنها است نظر مجلس نیست

نطق نمایندگان نظر شخصی آنها است نظر مجلس نیست

به گزارش مجلس ایران دات کام نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به نطق یکی از نمایندگان اظهار داشت: نطق نمایندگان، نظر شخصی آنان است و به هیچ وجه این نطق ها نظر مجلس و نظام نیست.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی که ریاست جلسه علنی امروز را بر عهده داشت، در واکنش به نطق میان دستور محمود احمدی بیغش، اظهار داشت: زمانی که ما به دنبال دفاع از منافع ملی هستیم، نباید مباحثی را مطرح نماییم که سبب اختلاف افکنی داخلی شود.
وی بیان نمود: برادران و خواهران ما در خطه غیور آذربایجان، جزو نخستین کسانی بودند که به مواضع رئیس جمهور ترکیه واکنش نشان دادند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: همینطور نمایندگان آذربایجانی هم در تذکرات خود نسبت به این اقدام موضع گیری کردند و امروز هم مجلس اطلاعیه ای را تنظیم کرده که به امضای خیلی از نمایندگان رسیده است.
قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: ما باید در اظهارنظرهای خود جانب انصاف را رعایت نماییم، بعضاً انتقاداتی به هیئت رئیسه مجلس می شود که در این حوزه اقدامی انجام نداده، ما به این انتقادات عادت کرده ایم و از حق خود می گذریم.
وی عنوان کرد: تقاضای بنده از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آن است که برای دفاع از حقی، شرع و قانون را زیر پا نگذارند و امیدوارم که دیگر شاهد تکرار چنین اظهارنظرهایی نباشیم.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همینطور لازم است بگویم که نطق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نظر شخصی آنان است و به هیچ وجه این نطق ها نظر مجلس و نظام نیست.


منبع:

1399/09/23
13:45:40
5.0 از 5
3876
تگهای خبر: طرح , قاضی , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام