مجلس ایران دات كام
طاهری:

تغییر خاصی در روابط میان ما و آمریكا رخ نخواهد داد

تغییر خاصی در روابط میان ما و آمریكا رخ نخواهد داد

یك عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن اشاره به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریكا اظهار داشت: سیاست اصلی آمریكا در مقابل ایران تغییری نمی نماید.


مصطفی طاهری در گفت و گو با ایسنا در مورد اینکه آیا نتیجه انتخابات آمریکا بر سیاست های ایران تاثیری دارد یا خیر و اگر رفتار دولت جدید آمریکا تغییر کند ایران هم در سیاست های خود تجدید نظر می کند؟ اظهار داشت: با عنایت به تجربه این چهل ساله انقلاب و با عنایت به سیاست هایی که از رؤسای جمهور مختلف آمریکا شاهد بودیم باید بگویم که سیاست اصلی آمریکا در مقابل ایران تغییری نمی کند.
وی ادامه داد: مشت آنها در مقابل ما آهنین است، یکی بر روی مشت آهنین خود دستکش دارد و امکان دارد دیگری دستکش نداشته باشد و مشت آهنین او مشخص باشد، مواضع آنها در مقابل ما مشخص است، در خوشبینانه ترین حالت با آمدن بایدن سیاست های زمان اوباما دنبال میشود که نتایج آنرا شاهد بودیم، در آن زمان حتی بعد از امضای برجام کشورهای دیگر را تهدید می کردند که با ایران همکاری نکنید.
نماینده مردم زنجان خاطرنشان کرد: البته رویکرد ما باید تغییر کند، نگاه ما باید به داخل و مبتنی بر مقاوم سازی داخلی باشد، تجربه ۴۰ ساله تمامی مسائل را میان ما و آمریکا روشن کرده است و معتقدیم تغییر خاصی رخ نخواهد داد.1399/09/01
12:29:28
5.0 از 5
4393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳