مجلس ایران دات كام
ورناصری:

اعتماد خدشه دار شده مردم به بورس ترمیم شود

اعتماد خدشه دار شده مردم به بورس ترمیم شود

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس خواهان اتخاذ سیاست هایی برای جلوگیری از ریزش بازار سرمایه و فقیر شدن قشر متوسط جامعه شد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، علیرضا ورناصری در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به رئیس جمهور، بیان کرد: بنا بر اصل ۲۲ قانون اساسی جان، مال، مسکن و حیثیت مردم دارای مصونیت است. آقای رئیس جمهور شما که برمبنای اصل ۱۲۳ قانون اساسی پس از مقام معظم رهبری عالی ترین مقام رسمی کشور هستید، مکلف به اجرای قانون اساسی می باشید.
ایشان سپس اظهار نمود: با فضاسازی و تبلیعات گسترده بورس را مکانی امن برای سرمایه گذاری معرفی کردند و این بازار را که ماهیتا ریسک آمیز است، بازاری مطمئن برای سرمایه گذاری جلوه دادند و موجب شدند تا مردم سرمایه های خرد خودرا به بورس بیاورند و تمام نقدینگی جامعه را به این بازار هدایت کردتد.
نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس اشاره کرد: مردم در این وضعیت اقتصادی که امید خودرا برای درآمدزایی از دست داده بودند، سرمایه های خودرا به بورس آوردند اما با ریزش بورس دارایی و سرمایه مردم به باد رفت.
ورناصری در آخر اشاره کرد: با سیاست های اجرائی به دور از تبلیغات جلوی ریزش این بازار و فقیر شدن طبقه متوسط جامعه را گرفته و اعتماد خدشه دار شده مردم را ترمیم کنید.1399/08/27
12:48:44
5.0 از 5
4251
تگهای خبر: اقتصاد , رهبری , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳