مجلس ایران دات كام

خبر خوش برای مسافران پروازی

خبر خوش برای مسافران پروازی

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح كرد كه سازمان هواپیمایی كشوری مكلف شد تا قیمت های بلیت هواپیما را به نرخ پیش از آبان ماه بازگرداند.


مجتبی یوسفی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بمنظور بررسی افزایش قیمت بلیت هواپیما بیان کرد: باتوجه به افزایش غیر قانونی قیمت بلیت پروازهای داخلی امروز کمیسیون عمران چهارمین نشست خویش را برگزار کرد. جلسه امروز با حضور متولیان امر از سازمان هواپیمایی کشوری، نمایندگان ایرلاین ها و نمایندگان دفاتر گردشگری تشکیل شد و بحث های کارشناسی دراین زمینه صورت گرفت.
این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار نمود: مشخص شد که افزایش قیمت بلیت ایرلاین ها هیچ مجوزی ندارد و سازمان هواپیمایی کشوری مکلف شد تا با صدور حکمی قیمت ها را به پیش از آبان ماه بازگرداند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر بناست افزایش قیمتی صورت بگیرد باید در شورای عالی هوانوردی با حضور وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان عضو نرخ گذاری جدید صورت گیرد. این بهانه قابل قبول نیست که به سبب افزایش نرخ ارز و یا مصوبه ستاد کرونا در خصوص استفاده حداکثر ۶۰ درصد از ظرفیت پروازها قیمت بلیت هواپیما افزایش یابد.
یوسفی در آخر اشاره کرد: سازمان هواپیمای کشوری هم قبلا اعلام نموده بود که افزایش قیمت بلیت هواپیما غیرقانونی می باشد. در جلسه امروز هم مصوب شد تا قیمت ها به نرخ پیش از آبان بازگردد و اگر بناست افزایش قیمتی صورت گیرد باید در جلسات کارشناسی و در شورای عالی هوانوردی باشد. کمیسیون عمران با جدیت این مساله را دنبال خواهدنمود.1399/08/18
20:14:12
5.0 از 5
4510
تگهای خبر: حكم , قانون , قیمت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱