مجلس ایران دات كام
نماینده اسدآباد مطرح كرد

دوست دارید با عقرب گزیده شوید یا با مار؟

دوست دارید با عقرب گزیده شوید یا با مار؟

همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سیاستگذاران كلی نظام آمریكا لابی های قوی صهیونیست جهانی هستند و با كشورهای مسلمان و شیعیان بخصوص كشور ایران اسلامی دارای كینه اند و به هر جهت انتخاب «جو بایدن» تغییری در سیاست كینه ورزانه آنها نسبت به مسلمانان و كشور ایران نخواهد داشت.


کیومرث سرمدی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: مساله انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نشان داد که این کشور یک نظام پوسیده دموکراسی خوش ظاهر است که نتایج آنرا اعتراضات ملت آمریکا نشان داد و در بحث «بایدن یا ترامپ؟» باید بگویم مثل آن است که بگوییم دوست دارید با عقرب گزیده شوید یا با مار؟
وی با اشاره به اینکه «جو بایدن و دونالد ترامپ» دو روی یک سکه هستند، خاطرنشان کرد: سیاست کلی نظام استکباری آمریکا در دنیا با کشورهای مسلمان و بیشتر از همه با ایران اسلامی کینه توزانه است و تنها روش حکومت داری دموکرات ها با دموکراسی ها امکان دارد تفاوت داشته باشد اما در اصل سیاست کینه توزانه آنها با کشورهای اسلامی تغییری نخواهد داشت.
سرمدی در ارتباط با مذاکره با کشور آمریکا با انتخاب بایدن بعنوان رئیس جمهور جدید این کشور تصریح کرد: آمریکایی ها تابحال اهداف کینه ورزانه خویش را با ایران اسلامی داشته اند و تا زمانی که توبه نکنند و از اهداف و رفتار کینه ورزانه خود دست برندارند و برنگردند مذاکره با آنها منتج به هیچ نتیجه ای نخواهد شد.
وی تنها راه کشور ایران اسلامی در مقابل رفتار و سیاست استکباری کشور آمریکا را نگاه به درون و داشته های خود و خودباوری دانست و خاطرنشان کرد: با وجود مضایق و تنگناها و مشکلات ایستادگی و اقتدار بهترین راهکار مقاومت در مقابل زورگویی های آمریکا بوده و باید خویش را با اقتدار تمام و با نگاه به درون و خودباوری در مقابل آمریکا واکسینه نماییم.1399/08/18
13:35:22
5.0 از 5
4327
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام