مجلس ایران دات كام
رییس مجمع نمایندگان استان كرمان:

پیگیری وزیر صمت برای آزادسازی واردات در مقابل صادرات فضای خوبی در بازار ایجاد خواهدنمود

پیگیری وزیر صمت برای آزادسازی واردات در مقابل صادرات فضای خوبی در بازار ایجاد خواهدنمود

كرمان رئیس مجمع نمایندگان استان كرمان اظهار نمود: پیگیری وزیر صمت برای تصویب ارز متقاضی و آزادسازی واردات در مقابل صادرات فضای خوبی را در بازار به وجود می آورد.


"شهباز حسن پور" شامگاه چهارشنبه 14 آبان ماه در نشست مشترک وزیر صنعت، معدن و تجارت با استاندار و مجمع نمایندگان استان کرمان در شرکت گل گهر سیرجان اظهار داشت: علیرضا رزم حسینی از زمان انتخاب بعنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت اقدامات مهم و قابل توجهی را انجام داد که اثرات این اقدامات در تامین کالاهای اساسی، تنظیم بازار و تامین مواد اولیه کارخانجات خودرا نشان خواهد داد.
وی با اعلان اینکه در یک جنگ اقتصادی تمام عیار به سر می بریم، اظهار داشت: این جنگ اقتصادی به مدیران جهادی و با اراده قوی نیاز دارد که آقای رزم حسینی نمونه ای از یک مدیر جهادی می باشد.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه پیگیری وزیر صمت برای تصویب ارز متقاضی و آزادسازی واردات در مقابل صادرات فضای خوبی را در بازار به وجود می آورد اشاره کرد: افزایش تامین مواد اولیه کارخانجات و وفور کالا در بازار از مهمترین اثرات این کار خواهد بود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعامل و هماهنگی که وزیر صمت با دستگاه های ذیربط در امر تنظیم بازار دارد، اظهار داشت: با تقسیم وظایف میان وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی شاهد اثرات مثبتی در حوزه تنظیم بازار محصولات در رابطه با کشاورزی، دامی و باغی خواهیم بود.
نماینده سیرجان در مجلس شورای اسلامی همین طور پروژه شیرین سازی آب خلیج فارس و انتقال به فلات مرکزی ایران (سیرجان و بندر عباس) را یک پروژه حیاتی توصیف کرد و با اشاره به نقش مهم وزیر صمت در اجرای این پروژه افزود: مردم این خطه باید راه اندازی این پروژه را به فال نیک بگیرند و برای افتتاح این پروژه جشن گرفته شود.1399/08/15
22:55:24
5.0 از 5
4756
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , تصویب , قاضی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴