مجلس ایران دات كام
در بیانیه نمایندگان مطرح شد؛

مسلمانان اجازه نمی دهند جریان توهین به پیامبر (ص) نرمال سازی شود

مسلمانان اجازه نمی دهند جریان توهین به پیامبر (ص) نرمال سازی شود

به گزارش مجلس ایران دات كام نمایندگان مجلس در اطلاعیه ای تاكید نمودند كه غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان اجازه نخواهد داد جریان های باطل، انسان ستیز و ضد اسلام جریان توهین به پیامبر خوبی ها را نرمال سازی كنند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیانیه نمایندگان مجلس در مورد محکومیت اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام را قرائت کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
همه دنیا در ایام اخیر شاهد آن بودند که دولت فرانسه چگونه با پشتیبانی از عمل ضد انسانی یکی از نشریات این کشور در توهین وقیحانه به ساحت مقدس فخر عالم پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) ماهیت اهریمنی خویش را اثبات کرد.
دشمنی سران کفر با پیام روشنی بخش اسلام سابقه دیرینه دارد. کافران همواره برای پوشاندن ضعف و زبونی و حقارت خود در مقابل پیام روشن و رهایی بخش پیامبران الهی از شیوه نخ نمای تمسخر استفاده می کردند.
این فاجعه نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که سال ها است دولتمردان فرانسوی را تحت سیطره خود قرار داده و برای آنان ارمغانی جز شنیع تر شدن جوامع غیرانسانی نداشته است.
بی گمان چنین رفتارهایی که به بهانه آزادی بیان انجام می شود، خود بزرگ ترین ظلم به آزادی بیان است. کدام فطرت سلیمی می پذیرد که با مستمسک آزادی بیان از توهین به مقدسات بیشتر از یک میلیارد مسلمان عالم دفاع شود؟
البته حقیقت امر آن است که دل رئیس جمهور فرانسه به حال آزادی بیان نسوخته است بلکه این جسارت و گستاخی ها بخشی از یک نقشه بزرگ تر در جهت کند کردن روند پرشتاب اسلام گرایی مردم فرانسه است که این دولت را شدیداً به وحشت انداخته و او را واداشته به سمت خوی دوران سیاه استعمارگرایی بازگرداند و چنین جنایتی را رقم بزند.
فشارهای شدید این روزها از جانب دولت فرانسه بر مسلمانان این کشور وارد می شود در همین راستا است اما مکر خدای محمد (ص) بسیار بالاتر از مکر رئیس جمهور فرانسه است و مکرون و اضدادش دیر یا زود نتیجه عملی این نوع سیاست ورزی را مشاهده خواهند کرد.
ما نمایندگان ملت مومن و سرافراز ایران اسلامی همراه با موحدان، عدالت طلبان و آحاد مسلمانان جهان اقدامات شنیع و رذیلانه سران کشور فرانسه به خصوص رئیس جمهور نادان آن کشور را شدیداً محکوم می نماییم، غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان اجازه نخواهد داد جریان های باطل، انسان ستیز و ضد اسلام جریان توهین به پیامبر خوبی ها را نرمال سازی کند و از این طریق مانع شنیده شدن صدای حق در سرتاسر جهان شوند.
مسلمانان جهان متحد با یکدیگر ضد جریان کفر جهانی خواهند ایستاد و پیام نجات بخش پیامبر اسلام را در جهان طنین انداز خواهند کرد.


منبع:

1399/08/05
22:54:14
5.0 از 5
4367
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲