مجلس ایران دات كام
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان:

ناجا از ظرفیت های مردمی برای ارتقای امنیت عمومی استفاده نماید

ناجا از ظرفیت های مردمی برای ارتقای امنیت عمومی استفاده نماید

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس مجمع نمایندگان خوزستان اظهار داشت: ناجا باید از ظرفیت های مردمی برای ارتقای امنیت عمومی بهره ببرد چون كه امنیت در همه ابعاد با مشاركت مردم فراهم می شود.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سید کریم حسینی بامداد شنبه با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی خوزستان ضمن تبریک هفته ناجا به پرسنل نیروی انتظامی در نشست با سردار صالحی اظهار نمود: مجمع نمایندگان خوزستان در جهت ارتقای امنیت عمومی استان آمادگی این را دارد تا هرگونه همکاری با نیروی انتظامی و پیگیری موضوعات را از راه مرکز انجام دهد.
وی اضافه کرد: تلاش مجلس یازدهم برای ارتقای معیشت مردم به بر قراری امنیت کمک می نماید چون که امنیت و آرامش روانی جامعه لازمه توسعه است؛ ازاین رو این امر در اولویت کاری نمایندگان قرار دارد.
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در ادامه اظهار داشت: ناجا باید از ظرفیت های مردمی برای ارتقای امنیت عمومی بهره ببرد چون که امنیت در همه ابعاد با مشارکت مردم فراهم می شود و اگر در بر قراری امنیت حضور مردم نباشد، آن امنیت شکننده خواهد بود.
حسینی تاکید کرد: نیروی انتظامی باید به ابزار نوین متکی باشد تا بتواند رویکرد پیشگیری و اقدامات پیش دستانه را به شکل مطلوبی دنبال و اجرایی کند؛ ازاین رو ارتباط و تعامل پلیس با مراکز علمی، دانشگاهی و پژوهشی کشور یک اصل غیرقابل انکار است و باید به صورت جدی دنبال شود.
همچنین سردار صالحی، فرمانده کل نیروی انتظامی خوزستان در این جلسه ضمن عرضه گزارشی از دستاوردهای ناجا در استان، همکاری سازمان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی را در تأمین امنیت ضروری دانست.


منبع:

1399/08/03
23:55:39
5.0 / 5
1607
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴