مجلس ایران دات كام
عزیزی در گزارش مجلس ایران دات كام مطرح كرد؛

بررسی ابعاد امنیتی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس

بررسی ابعاد امنیتی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در مجلس

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس كمیته امنیت مجلس اظهار داشت: این كمیته در حال بررسی ابعاد امنیتی و دفاعی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری است.ابراهیم عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه های در دستور کار کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: معمولاً کمیته امنیت برنامه های خودرا برمبنای مصوبات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تنظیم می کند.
وی با اشاره به اینکه اخیراً مسائل و مشکلات سیستان و بلوچستان در کمیته امنیت مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نیز در دستور کار کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی است.
رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: ما طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا را از بعد امنیتی و دفاعی مورد ارزیابی قرار می دهیم تا این مسائل مهم به خوبی در قانون مورد توجه قرار گیرد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در واقع، ملاحظات دفاعی خصوصاً از نظر دفاع سرزمینی، مسائل امنیتی و پدافند غیرعامل باید در همه طرح ها و لوایح مورد توجه قرار گیرد و به همین جهت ما در حال بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراها هستیم.


منبع:

1399/08/02
21:16:51
5.0 از 5
2331
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام