مجلس ایران دات كام

كمیته روابط خارجی كمیسیون امنیت ملی تحولات قره باغ را بررسی می كند

كمیته روابط خارجی كمیسیون امنیت ملی تحولات قره باغ را بررسی می كند

مجلس ایران دات كام: سخنگوی كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به گزارش هیات اعزامی این كمیسیون به منطقه قره باغ اظهار داشت كه كمیته روابط خارجی كمیسیون امنیت ملی ابعاد مختلف درگیری بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان را بررسی خواهدنمود.


ابوالفضل عمویی در گفت و گو با ایسنا، در توضیح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت که در این نشست بخشنامه داخلی کمیسیون پس از بحث و تبادل نظر به تصویب رسید.
وی ادامه داد: کمیته های مختلف کمیسیون گزارشی از جلسات خود ارائه کردند و همین طور هیات اعزامی کمیسیون به منطقه آزاد چابهار گزارشی را ارائه نمود. آنها جهت بررسی موضوع راه اندازی فرودگاه به این منطقه رفته بودند. بحث و تبادل نظر صورت گرفت و قرار شد در جلسات بعدی بررسی هایی صورت گرفت.
عمویی در آخر اظهار نمود: هیات اعزامی به منطقه مرزی استان اردبیل و آذربایجان شرقی گزارشی از سفر خود ارائه کردند. سفری که هفته گذشته انجام شده بود. مقرر شد کمیته روابط خارجی تحولات مربوط به درگیری آذربایجان و ارمنستان را در جلسات آتی با حضور دستگاه های ذیربط همچون دستگاه های دیپلماسی و امنیتی مورد بحث بیشتر قرار دهد.
منبع:

1399/07/29
20:06:07
5.0 از 5
4733
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴