مجلس ایران دات كام
در كمیسیون ویژه جهش و رونق تولید انجام شد

تصویب كلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای كسب و كار

تصویب كلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای كسب و كار

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی كمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس از تصویب كلیات طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای كسب و كار در این نشست امروز این كمیسیون اطلاع داد.


رحیم زارع در گفت و گو با ایسنا، در مورد جلسه امروز کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون، طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار را مورد بررسی قرار دادیم که کلیات آن به تصویب رسید.
وی افزود: با تصویب جزئیات این طرح، آغاز کسب و کارهایی که به صورت مستقیم خطرهای امنیتی، زیست محیطی یا جانی ندارند احتیاج به پیمودن مراحل صدور مجوز نخواهد داشت و فقط صاحب کسب و کار باید اطلاعات مربوطه را در درگاه ملی مجوزهای کسب و کار ثبت کند، بر این اساس و با تصویب این طرح امضاهای طلایی و بروکراسی اداری از روند صدور مجوزها حذف خواهد شد.
زارع اضافه کرد: با عنایت به دغدغه وضعیت بازار مسکن و گرانی موجود در این بازار برای مردم در ادامه جلسه کمیسیون طرح دوفوریتی جهش تولید و تأمین مسکن مورد بررسی قرار گرفت، در صورت تصویب این طرح مصالح، زمین و تسهیلات ساخت مسکن به میزان کافی فراهم خواهد شد.
منبع:

1399/07/29
00:31:03
5.0 از 5
4548
تگهای خبر: تصویب , طرح , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵