مجلس ایران دات كام

انتقاد نماینده ساری از مسافرت مردم به شمال كشور

انتقاد نماینده ساری از مسافرت مردم به شمال كشور

نماینده مردم ساری در مجلس مدعیست كه محدودیت های شهر تهران، مسافرت ها به شمال كشور را تشدید كرده و این امر باعث شیوع هر چه بیشتر ویروس كرونا می شود.


علی بابایی کارنامی در گفتگو با ایسنا در مورد وضعیت کرونا در شهرهای شمالی اظهار داشت: از آغاز بیماری کرونا مردم شمال کشور تاوان این بیماری را داده اند. مگر مردم شمال کشور چه گناهی کردند که باید تاوان سوءتدبیرها را بدهند؟
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: مسؤلان ما باید از مدیریت بیماری کرونا از کشورهای دیگر الگو بگیرند. باید تیم متمرکزی در تهران مستقر شود و با نگاه پیشگیرانه، پروتکل های بهداشتی را برای همه شهرها طراحی نمایند.
وی با بیان این مطلب که نمایندگان شهرهای شمالی انتقادات شدیدی نسبت به تصمیمات در زمینه مدیریت کرونا دارند، اظهار نمود: من به مجمع نمایندگان مازندران نامه ای در خصوص افزایش اختیارات استاندار مازندران و گیلان در زمینه کرونا نوشتم که فردا به دست رئیس جمهور، رئیس قوه قضائیه و مقام معظم رهبری می رسد.
نماینده مردم ساری اظهار داشت: فاصله اجتماعی در شهر ما از سوی مردم رعایت می شود. مثلا شهر ساری وضعیت خوبی دارد. ۶ شهر ما وضعیت زرد است. چهار یا پنج شهر ما نارنجی است و بقیه قرمز است. مردم این منطقه خودشان رعایت می کنند، تصمیمات مسؤلان استانی هم خوب بوده اما بعضی تصمیمات که از مرکز گرفته می شود، وضعیت ما را خراب می کند.
بابایی کارنامی با بیان این ادعا که «محدودیت های شهر تهران، مسافرت ها به شمال کشور را تشدید می کند» اظهار داشت: اگر چند روز بعد به آمار مازندران نگاه نماییم از قبل بیشتر است. ما نگران پیک سوم کرونا هستیم. این روزها خیلی از سرماخوردگی ها و همینطور بیماری آنفلوآنزا با کرونا همزمان شده است.
نماینده مردم ساری در انتها گفت وگوی خود از وزیر بهداشت و معاونانش خواست که به شهرهای شمالی توجه ویژه داشته باشد و نسبت به مسافرت ها به شمال کشور، تصمیم بگیرد.
منبع:

1399/07/16
21:03:43
5.0 از 5
4823
تگهای خبر: رهبری , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام