مجلس ایران دات كام
آصفری:

باوجود حضور سه باره وزیر، پل سنجان اراك همچنان نیمه كاره است

باوجود حضور سه باره وزیر، پل سنجان اراك همچنان نیمه كاره است

به گزارش مجلس ایران دات كام مركزی نماینده مردم اراك، خنداب و كمیجان در محلس شورای اسلامی اظهار داشت: پل سنجان اراك باوجود اینكه روزانه بیشتر از ۴۰ هزار تردد در آن انجام می شود، بعد از گذشت سال ها همچنان نیمه كاره مانده و این در شرایطی است كه حداقل سه بار وزیر مربوطه هم از این پل بازدید داشته است.


محمدحسن آصفری روز پنجشنبه دهم مهر در شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی که با حضور نوبخت انجام شد، اظهار نمود: شرایط کشور شرایط خوبی نیست و تحریم های ناجوانمردانه از جانب دشمنان به کشور تحمیل شده و با این کمبود بودجه، مدیریت در کشور دشوار می باشد، اما متاسفانه هنوز باوجود تلاشهای صورت گرفته هنوز مشکل چانه زنی در سازمان برنامه و بودجه حاکم است.
وی با اشاره به اینکه استان مرکزی دارای ظرفیت های بزرگی همچون وجود فرهیختگان و نخبگان و... است، اضافه کرد: علیرغم این ظرفیت ها استان مرکزی دارای پروژه های نیمه کاره ای است که مدت زیادی از آغاز آنها می گذرد و هنوز به اتمام نرسیده اند که اتمام این پروژه نیازمند تدابیر ویژه است.
نمانیده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بیمارستان خنداب با تلاش ها و پیگیری های زیاد به بهره برداری رسیده اما متاسفانه از تجهیزات کافی برخوردار نیست وبرخی بیماران به جهت تکمیل فرایند درمان و انجام برخی عمل های جراحی باید به مرکز استان منتقل شوند.
آصفری با اشاره به اینکه استان در زمینه اشتغالزایی با مشکلاتی مواجه می باشد افزود: برخی شهرک های صنعتی استان به شهرک ارواح تبدیل گشته اند، استان مرکزی بعنوان قطب صنعتی کشور مطرح بوده اما امروز در صنعت کشور رتبه پنجم را به خود اختصاص داده و این برای استان دردآور است چون که استان مرکزی میتواند در این خصوص حرفی برای کفتن داشته باشد. امروز در هر خانواده ای یک یا دو جوان بیکار وحود دارد که با در اختیار قراردادن تسهیلات به صنایع می توان گامی در جهت مرتفع ساختن این مشکل برداشت.
وی افزود: بیمارستان ولیعصر هم بعنوان یک پروژه بزرگ در استان سالهاست نیمه کاره رها شده و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد چونکه استان به این بیمارستان نیاز ویژه دارد. همینطور پل سنجان اراک باوجود اینکه روزانه بیشتر از ۴۰ هزار تردد در این پل انجام می شود اما بعد از گذشت سال ها همچنان نیمه کاره مانده این در شرایطی است که حداقل سه بار وزیر مربوطه هم از این پل بازدید داشته، اینگونه اقدامات شان جمهوری اسلامی را زیر سوال خواهد برد.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی نبود قیمت تضمیمی برای کشاورزان و عدم توجه به صنایع پایین دستی در زمان انتشار کرونا و مشکلات شبکه آبرسانی در بعضی شهرستان های استان را از دیگر مشکلات اولویت دار استان عنوان نمود.
منبع:

1399/07/10
19:14:07
5.0 از 5
4935
تگهای خبر: بازدید , پیگیری , طرح , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲