مجلس ایران دات كام

بررسی نهایی طرح جهش تولید و تامین مسكن در كمیسیون عمران

بررسی نهایی طرح جهش تولید و تامین مسكن در كمیسیون عمران

مجلس ایران دات كام: سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی نهایی طرح جهش تولید و تامین مسكن و رفع ابهامات مطرح شده پیرامون نحوه تامین منابع مالی و تامین زمین پیرامون مواد این طرح در جریان جلسه امروز این كمیسیون آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون طرح جهش تولید و تامین مسکن مورد بررسی نهایی قرار گرفت دو فوریت و کلیات این طرح هفته گذشته در مجلس به تصویب رسید اما ابهاماتی برای بعضی از فعالان اقتصادی درباب نحوه تامین منابع مالی و نحوه تامین زمین ومصالح دیده شده در این طرح وجود داشت و پس جهت بررسی و رفع ابهامات این طرح باردیگر به کمیسیون عمران ارجاع داده شد.
ایشان سپس اظهار نمود: کمیسیون نیز ظرف این هفته با حضور نمایندگان کمیسیون های تخصصی مربوطه و بخش خصوصی و نمایندگان شورای نگهبان به سوالات و ابهامات مطرح شده پیرامون این طرح پاسخ داد. امروز نیز جلسه نهایی انجام شد و ابهامات موجود مرتفع گردید. ان شاءالله این طرح در هفته های آتی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت و مواد آن جز به جز بررسی می شود.
منبع:

1399/07/09
09:06:20
5.0 از 5
4846
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵