مجلس ایران دات كام
یك عضو كمیسیون شوراها در مجلس:

وعده ترامپ برای توافق با ایران، تبلیغ انتخاباتی است

وعده ترامپ برای توافق با ایران، تبلیغ انتخاباتی است

به گزارش مجلس ایران دات كام اصفهان یك عضو كمیسیون شوراها و امور داخلی كشور در مجلس اظهار داشت: ترامپ الان از تهدیدات خود مقابل ایران ناامید شده است بنا بر این با طرح مذاكره مستقیم می خواهد دسیسه و رأی مردم را برای انتخابات به سمت خود جلب نماید.حسین محمد صالحی در گفت و گو با ایسنا درباب ادعای دونالد ترامپ "مبنی بر اینکه اگر در انتخابات پیروز شوم ظرف یک هفته با ایران به توافق می رسم"، اظهار نمود: این ادعای ترامپ مانند دیگر ادعاهایش توخالی است، رئیس جمهور آمریکا در ۴ سال قبل نشان داده است در مقایسه با روسای جمهور قبلی عهدشکن تر است و به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیست، بدین سبب ایران اسلامی باید با آمریکا قاطعانه برخورد کند و اگر آمریکا مکانیسم ماشه را فعال کرد ایران هم باید از تمام تعهدات برجامی خود بیرون رود.

وی اضافه کرد: اینکه هر روز بنشینیم و به تهدیدات آمریکا گوش نماییم و شاهد تحریم های ظالمانه باشیم و اروپایی ها هم هر روز صادقانه برخورد نکنند، مشکلی را از ملت ایران حل نمی نماید. تنها راه برون رفت از این مشکلات این است که ایران هم یک جانبه از تمام تعهدات خود بیرون رود چونکه الان تمام فشارها را داریم تحمل می نماییم و ترسی از فشار جدید نداریم.

نماینده مردم چادگان، فریدن، فریدون شهر و بوئین میاندشت در مجلس اشاره کرد: آمریکا و غرب مقابل ملت ایران کاری جز اعمال فشار اقتصادی نمی توانند انجام دهند چونکه در تمام جبهه های دیگر شکست خورده اند. اگر امروز ترامپ این ادعا را مطرح می کند باید به او پاسخ داد که اگر اهل توافق بودی به برجام پایبند می ماندی و در این صورت می توانستی صحبت از مذاکرات جدید بکنی. وقتی یک نفر تمام قراردادها را زیر پا می گذارد چگونه می توان به او اعتماد کرد و این ادعاهای ترامپ تنها تبلیغ انتخاباتی است.

محمد صالحی با اعلان اینکه ترامپ یک فریب کار سیاسی است، اظهار داشت: در صورت پیروزی وی در انتخابات هیچ توافق و مذاکره ای با دولت آمریکا نخواهد شد. معتقدم اگر ترامپ در انتخابات پیروز شود غرور و منیت او بیشتر و دشمنی اش با ایران بدتر می شود.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه برای ایران هیچ فرقی نمی کند که چه کسی در انتخابات آمریکا پیروز شود، اشاره کرد: هر رئیس جمهوری که در آمریکا سر کار آمده است همین شیوه ها را داشته است و هدف اصلی آنان ریشه کن کردن نظام اسلامی است و چون به اهداف پلید خود نرسیده اند قصد دارند با جنجال سازی امور خودرا پیش ببرند و به هیچ وجه اهدافشان عوض نمی گردد.

وی اظهار داشت: تنها در شیوه ها با یکدیگر تفاوت دارند و وقتی ترامپ سر کار آمد شیوه هایش با روسای جمهور قبلی تفاوت داشت و از برجام خارج شد. ترامپ الان از تهدیدات خود مقابل ایران نا امید شده است بنا بر این با طرح مذاکره مستقیم می خواهد دسیسه و رأی مردم را به سمت خود جلب نماید.

منبع:

1399/07/07
13:37:02
5.0 از 5
4661
تگهای خبر: اقتصاد , انتخابات , دولت , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵