مجلس ایران دات كام
جهت شركت در اجلاس بودجه بین المجالس آسیایی؛

سفر هیات پارلمانی به بغداد

سفر هیات پارلمانی به بغداد

به گزارش مجلس ایران دات كام روز گذشته هیات پارلمانی كشورمان جهت شركت در اجلاس بودجه و امور مالی بین المجالس آسیایی راهی بغداد شد.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، جلیل رحیمی جهان آبادی عضو كمیته مالی هیات پارلمانی ایران در این خصوص بیان كرد: اجلاس بودجه و امور مالی بین المجالس آسیایی با حضور رئیس مجلس عراق و وزیر خارجه جمهوری این كشور از امروز در بغداد شروع به كار كرده است.
وی ادامه داد: هیات جمهوری اسلامی ایران متشكل از آقای نوری معاون اداری مالی مجلس، خانم ها ذوالقدر و چنارانی، هیات كارشناسی بین الملل مجلس و وزارت خارجه و اینجانب بعنوان عضو كمیته مالی هیات پارلمانی ایران ضمن حضور بر كمیته اداری مالی در این اجلاس تاكید دارد.
رئیس كمیته بین الملل كمیسیون حقوقی مجلس عنوان كرد: مقرر است این اجلاس بودجه دبیرخانه مجمع آسیایی را ظرف امروز و یا فردا بررسی و سپس به تصویب برساند تا در نهایت این مساله در مجمع عمومی آسیاسی كه مقرر است در استانبول تركیه اجرا شود بررسی و به تصویب نهایی برساند.
رحیمی جهان آبادی اشاره كرد: مجمع آسیایی برای جمهوری اسلامی اهمیت فوق العاده ای دارد چونكه این حوزه می تواند روابط پارلمانی و روابط بین المللی را بر پایه همكاریهای بین مجالس آسیایی گسترش دهد، ایران نیز از ابتدا نقش كلیدی و اساسی در این مجمع داشته است، امیدواریم بتوانیم در این اجلاس اهدافی مورد نظر مجلس شورای اسلامی را پیگیری و تامین نماییم.


 

1398/06/13
15:27:09
5.0 از 5
10752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱