مجلس ایران دات كام
نماینده تهران در پیامی خبر داد:

حضورمأموران در روستای ابوالفضل ربطی به شكایت بنیاد مستضعفان ندارد

حضورمأموران در روستای ابوالفضل ربطی به شكایت بنیاد مستضعفان ندارد

مجلس ایران دات كام: نماینده تهران در مجلس، حضور روز گذشته مأموران در روستای ابوالفضل اهواز را برمبنای گفته پرویز فتاح، مربوط به شكایت بنیاد مستضعفان ندانست.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، روز گذشته مأموران نیروی انتظامی و مأموران اجراییات شهرداری اهواز بمنظور تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز در روستای ابوالفضل اهواز حضور بهم رساندند که با مقاومت اهالی روستا مواجه گشتند.
سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در واکنش به این اتفاق در پیامی در شبکه اجتماعی خود نوشت: ‏ «در تماس با آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان موضوع روستای ابوالفضل اهواز را پیگیری کردم. می گوید مسئله روز گذشته ارتباطی به شکایت بنیاد ندارد و ظاهراً مربوط به مصوبات کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری اهواز برای مقابله با ساخت وسازهای غیرقانونی بوده است. نمایندگان اهواز در حال بررسی دقیق تر موضوع هستند».
این در حالی است که برخی منابع رسمی از حضور نماینده بنیاد مستضعفان در کنار فرماندار اهواز هم زمان با حضور مأموران اجراییات و نیروی انتظامی در محل روستا آگاهی داده اند.
همچنین احمد نادری دیگر نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در واکنش به این اتفاق نوشت: «بررسی ها نشان میدهد مانند روستای ابوالفضل، مناطق حاشیه ای زیادی در کشور وجود دارد که مالکیت آنها در اختیار نهادهایی مثل بنیاد مستضعفان است. ساماندهی وضعیت این مناطق پیش از هر اقدام شتاب زده و ناهماهنگ بین دستگاهی، نیازمند مطالعات اجتماعی است تا حقی از مظلومی ضایع نشود و ناعدالتی رخ ندهد».


منبع:

1399/06/08
12:09:35
5.0 از 5
4947
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴