مجلس ایران دات كام
بیانیه كمیسیون امنیت ملی مجلس:

آتش خشم امت اسلامی دامن حاكمان امارات را خواهد گرفت

آتش خشم امت اسلامی دامن حاكمان امارات را خواهد گرفت

به گزارش مجلس ایران دات كام كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در اطلاعیه ای اشاره كرد: بی شك ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل توافقنامه امارات با صهیونیست سكوت نخواهند كرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجس مجلس شورای اسلامی به دنبال توافقنامه امارات با رژیم صهیونیستی بمنظور نرمال سازی روابط اطلاعیه ای صادر کرد. متن بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توافقنامه امارات با رژیم صهیونیستی بمنظور نرمال سازی روابط به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم در شرایطی که دولت تروریستی امریکا با طرح شکست خورده موسوم به معامله قرن بدنبال نابودی باقیمانده فلسطین است و رئیس جمهور تروریست آن کشور اراضی جولان سوریه را در فرمانی غیر قانونی به رژیم صهیونیستی ملحق کرده است؛ در صورتیکه رژیم جعلی اسرائیل بدنبال الحاق مابقی اراصی اشغالی به ویژه کرانه باختری است؛ در وضعیتی که جامعه جهانی نسبت به یکجانبه گرایی امریکا و رژیم صهیونیستی انتقاد دارند؛ در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس با مقاومت مردم فلسطین و ملتهای مقاوم منطقه به سراشیبی زوال و سقوط افتاده است و از ترس دست به اقدامات جنون آمیز می زند؛
متاسفانه حاکمان ابوظبی که مشخص نیست برمبنای کدام نقشه شوم صهیونیستی به قدرت رسیده اند، با نادیده گرفتن منافع ملت فلسطین و مصالح اسلامی و عربی، با بیان توافق صلح با دشمن صهیونیستی ضربه دیگری را به آرمان فلسطین زدند و ننگ تاریخی دیگری بجای گذاشتند. این اقدام ابوظبی خیانت دیگری به آرمان مسلمانان و در درجه اول فلسطین است که با مخالفت جدی و گسترده همه آحاد مردم فلسطین و رهبران و گروههای فلسطینی مواجه گردیده و محکومیت گسترده جهان اسلام را بدنبال داشته است. حاکمان ابوظبی نه فقط توافق صلح با اسرائیل را طراحی نموده اند بلکه در خیانتی آشکار به عنوان ابزار نفوذ و سلطه رژیم صهیونیستی در منطقه عمل کرده و زمینه ساز عادیسازی روابط این رژیم با برخی دیگر از کشورهای منطقه نیز شده اند و این به معنای سپردن مقدرات امت اسلامی به دست دشمنان است. اقدام امارات یک طراحی برای خوش خدمتی انتخاباتی برای ترامپ میباشد.
حاکمان ابوظبی بدانند این توافق ننگین محتوم به شکست است و هزینه سنگینی برای این کشور دارد. بی شک ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل این اقدام سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت. کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اقدام ابوظبی را تهدید جدی برای منافع و امنیت منطقه دانسته و هشدار میدهد هر گونه پیامد منفی این توافق سازش را به حساب ابوظبی خواهد گذاشت. بی شک هزینه چنین اقدامی برای حاکمان فریب خورده و نشسته در کاخهای شیشه ای بسیار سنگین خواهد بود. آمریکای سلطه گر نیز بداند دست پنهانش در این اقدام کاملاً مشهود است و این تلاش نافرجام سرعت خروج او از منطقه را بیشتر خواهدنمود.


منبع:

1399/06/03
13:28:01
5.0 از 5
5215
تگهای خبر: انتخابات , دولت , طرح , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲