مجلس ایران دات كام
نماینده مردم اراك در مجلس:

نوع و كیفیت خدمات پزشكی در استان مركزی افزایش یافته است

نوع و كیفیت خدمات پزشكی در استان مركزی افزایش یافته است

به گزارش مجلس ایران دات كام مركزی نماینده مردم اراك، كمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه حفاظت و صیانت از سلامت مردم استان مركزی با حساسیت خاصی دنبال می شود، اظهار داشت: نوع خدمات و كیفیت خدمات پزشكی در استان مركزی افزایش یافته است.


علی اکبر کریمی امروز، یکشنبه، دوم شهریورماه در مراسم گرامیداشت روز پزشک، این روز را فرصتی برای قدردانی از خدمات جامعه پزشکی دانست و اظهار نمود: خدمات پزشکان چه در دوران دفاع مقدس و چه دفاع از سلامت مردم در شرایط کرونایی ماندگار و قابل تقدیر است.
وی اضافه کرد: برپایه آموزه های دینی نجات جان یک انسان به منزله نجات جان کل جامعه و بشریت است و جامعه پزشکی این رسالت بزرگ را بر دوش داشته و در ماه های اخیر نشان داد که با روحیه فداکاری و تلاش مضاعف در عمل به سوگند خویش در خدمت صادقانه و خالصانه به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.
این نماینده مردم در خانه ملت پزشکان را حافظان سلامت مردم دانست و اضافه کرد: پزشکان همچون چهره های ماندگار در خدمت صادقانه به مردم هستند و سال جاری هم به علت شرایط خاص توفیق قدردانی حضوری از پزشکان میسر نشد.
وی در ادامه از خدمات علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی استان مرکزی که وظیفه راهبری، پشتیبانی و هماهنگی با جامعه پزشکی را دارند و بسترساز خدمات جامعه پزشکی هستند قدردانی نمود و اضافه کرد: رشد و بالندگی طی عرضه خدمات پزشکی در سال های اخیر در استان مرکزی در بعد نوع خدمات و کیفیت آن بخصوص عمل های جراحی و تجهیزات و هم ارتقای سرانه درمانی و سلامت با بهسازی و نوسازی فضای فیزیکی مراکز درمانی برای حفاظت از سلامت مردم استان، نمود بیشتری پیدا کرده است.
کریمی اضافه کرد: خدمت صادقانه پزشکان استان مرکزی در تاریخ این مرزوبوم ماندگار است و رضایت مردم از خدمات پزشکی به منزله رضایت خدای تعالی است و این رضایت افتخاری بزرگ برای پزشکان است.
منبع:

1399/06/02
23:58:05
5.0 از 5
4836
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴