مجلس ایران دات كام
آیت الله جنتی:

نرمال سازی روابط، كمكی به بقای رژیم صهیونیستی نمی كند

نرمال سازی روابط، كمكی به بقای رژیم صهیونیستی نمی كند

به گزارش مجلس ایران دات كام دبیر شورای نگهبان اظهار داشت: عادی و علنی كردن روابط برخی كشورهای مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی، هیچ گاه كمكی به بقای این رژیم جعلی نخواهد كرد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، آیت الله احمد جنتی امروز (چهارشنبه) در جلسه شورای نگهبان با تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم، اظهارداشت: اقدام دولت مرتجع امارات در عادی کردن روابط خود با رژیم صهیونیستی، بسیار ننگین و خباثت آلود است.
مردم جهان اسلام خیانت حکام خود فروخته خودرا فراموش نمی کنند
وی اشاره کرد: بااینکه برخی کشورهای خلیج فارس همچون عربستان و امارات سالهاست روابط پنهانی با رژیم کودک کش صهیونیستی دارند، اما مردم جهان اسلام خیانت حکام خود فروخته خودرا فراموش نمی کنند.

دبیر شورای نگهبان همین طور ضمن قدردانی از پیام قاطعانه رئیس مجلس در محکومیت اقدام اخیر امارات، اشاره کرد: عادی کردن و علنی کردن روابط برخی کشورهای مرتجع منطقه با رژیم صهیونیستی، هیچ گاه کمکی به بقای این رژیم جعلی نخواهد کرد.
سرنگونی دولت مصدق نتیجه اعتماد به استکبار بود
آیت الله جنتی در ادامه سخنان خود به کودتای ننگین ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ اشاره و با تاکید بر اینکه آمریکا همیشه باید به خاطر این کودتا شرمنده ملت ایران باشد، اشاره کرد: در همین ایام بود که انگلیس و آمریکا دولت مصدق را سرنگون کردند؛ این اتفاق نتیجه اعتماد به استکبار بود. البته پس از انقلاب اسلامی با وجود همه تحرکات و کوشش های آمریکا، به برکت تدابیر امام و مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم دست این دولت زورگو از ایران کوتاه شده است.

وی با اشاره به رحلت آیت الله تسخیری به رفاقت دیرینه خود با آن مرحوم اشاره نمود و در تشریح ابعاد شخصیتی این عالم مجاهد اظهار داشت: آیت الله تسخیری حقیقتاً انسان منحصر به فردی بود؛ وی خدمات فرهنگی زیادی به جهان اسلام کرد و با وجود بیماری جسمی، روحیه استواری داشت که امیدواریم روح ایشان قرین رحمت الهی باشد.
دبیر شورای نگهبان بر ضرورت توجه هرچه بیشتر مردم به رعایت مسائل بهداشتی در مراسم عزاداری امسال سرور و سالار شهیدان تاکید نمود.

1399/05/30
11:54:03
5.0 از 5
5017
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳