مجلس ایران دات كام
شریعتی در تشریح جلسه كمیسیون انرژی مطرح كرد؛

استماع گزارش نایب رییس كمیسیون اقتصادی درباره طرح پیش فروش نفت

استماع گزارش نایب رییس كمیسیون اقتصادی درباره طرح پیش فروش نفت

سخنگوی كمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز این كمیسیون، نایب رییس كمیسیون اقتصادی مجلس گزارشی درباره طرح پیش فروش نفت به نمایندگان ارائه نمود.مالک شریعتی در گفت و گو با خبرنگار مهر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی مجلس گفت: ما در این نشست از خاندوزی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس دعوت کردیم که جزئیاتی درباره طرح فروش نفت به اعضای کمیسیون ارائه کند چونکه وی بعضاً به نمایندگی از کمیسیون اقتصادی در جلسات کارشناسی شورای هماهنگی سران قوا شرکت کرده بود.
وی بیان کرد: نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش مبسوطی از پروسه بررسی موضوع پیش فروش نفت که در جلسات شورای هماهنگی سران قوا مطرح شده بود، ارائه نمود.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: رئیس مجلس در جلسه علنی امروز تاکید کرد که کمیسیون های اقتصادی، برنامه و بودجه و انرژی در رابطه با طرح پیش فروش نفت هستند و بر این اساس لازم بود که ما از جزئیات این مساله مطلع باشیم و در این راستا جلسه امروز اجرا شد.
شریعتی اظهار داشت: بررسی اولویت های کمیسیون انرژی مجلس یکی دیگر از دستور کارهای امروز بود که نمایندگان پیشنهادات مختلفی دادند و در نهایت پیشنهاد بنده درباره اولویت های کمیسیون پذیرفته شد و رأی آورد.
وی گفت: پیشنهادات بنده متشکل از ۱۱ اولویت در بخش تقنینی و ۲۰ اولویت در بخش نظارتی بود و مقرر است پیشنهادات سایر نمایندگان هم بررسی و به آن اضافه شود تا در نهایت اولویت های کمیسیون انرژی را به هیئت رئیسه مجلس ارائه نماییم.

1399/05/26
23:47:49
5.0 از 5
4936
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵