مجلس ایران دات كام
صالحی:

بروكراسی شدید اداری و موانع جدی بر سر راه تولید و اشتغال جوانان را ناامید كرده است

بروكراسی شدید اداری و موانع جدی بر سر راه تولید و اشتغال جوانان را ناامید كرده است

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو كمیسیون امور داخلی كشور و شوراهای مجلس با انتقاد از وضعیت فرهنگی كنونی كشور در عرصه استفاده از تكنولوژی عنوان كرد: تغییر جنون آمیز تلفن همراه و غرق شدن در ابتذال ماهواره و تلگرام نوجوانان ما را در كوچه های حیرت و سرگردانی سردرگم كرده است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، حسین محمدصالحی دارانی نماینده مردم فریدن در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس اظهار داشت: در جهان متمدن امروز تمدن چند هزار ساله ایران چون نگینی بر تارک فرهنگ و تمدن جهان می درخشد. پشت سر را بنگرید. ۱۴۰۰ سال عظمت اسلامی که هر یک از مردان نام آورش ستاره ای در کهکشان راه شیری علم تدبیر و رادمردی هستند. ما امروز در جایگاهی ایستاده ایم که ثمره تلاش مردمی پارسا و دلیر است که هیچگاه از مدار حیثیت ملی و مذهبی خود خارج نشدند که ثمره خون شهدا و سلیمانی ها است.
وی ادامه داد: بیگانگان به شوکت ایران و اقتدار ایرانی نمی رسند. آمریکا بیشترین عمر ۴۰۰ ساله خویش را درگیر جنگ های نژادی و کابویی بوده و انگلستان هم کشور دزدان دریایی است. امروز می رویم به سمت اینکه با سلول های بنیادین بنیان دشمن را براندازیم. بنابراین بی جهت نیست که در تمدید تحریم تسلیحاتی ایران تنها دومینیکن آمریکا را همراهی می کند.
نماینده مردم فریدن در مجلس عنوان کرد: نباید فراموش کرد که در روزگار وانفسای تکنولوژی این فناوری جدید چقدر خویش را درگیر ماهواره و فضای مجازی کرده ایم. تغییر جنون آمیز تلفن همراه و غرق شدن در ابتذال ماهواره و تلگرام نوجوانان ما را در کوچه های سرگردانی و حیرت سردرگم کرده است تا در لایه لایه چرخ دنده های دوران مدرنیته و پسامدرن خرد شوند.
او همینطور بیان نمود: بروکراسی شدید اداری و موانع جدی بر سر راه تولید و اشتغال کورسوی امید جوانان را از بین برده است. ما مسئول هستیم تا با تدابیر درست آینده سازان میهن اسلامی را دریابیم.
نماینده مردم فریدن در انتها با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود بیان نمود: دولت بکوشد عوارض گمرکی صادرات پیاز را حذف یا کمتر کند، چونکه این مورد اشک کشاورزان را درآورده است. در منطقه فریدن مشکلات دامداران و گرانی نهادهای دامی از یک سو و سخت گیری و رفتار ناعادلانه منابع طبیعی و تسخیر اراضی دیم و کشاورزی مردم محروم از طرفی با راه و روندهای شبه قانونی عرصه را تنگ کرده است.
منبع:

1399/05/26
14:08:59
5.0 از 5
5110
تگهای خبر: دولت , قانون , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴