مجلس ایران دات كام

بیانیه فراكسیون پشتیبانی از مقاومت و آزادی قدس در محكومیت توافق رژیم صهیونیستی و امارات

بیانیه فراكسیون پشتیبانی از مقاومت و آزادی قدس در محكومیت توافق رژیم صهیونیستی و امارات

فراكسیون پشتیبانی از مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی توافق رژیم صهیونیستی و امارات را نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر موفقیت های محور مقاومت دانست و از آزادی خواهان مجالس جهان برای دفاع از حقوق فلسطینیان دعوت كرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا به دنبال توافق رژیم صهیونیستی با امارات، فراکسیون پشتیبانی از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:
«بسم الله الرحمن الرحیم
فراکسیون پشتیبانی از مقاومت و آزادی قدس شریف مجلس شورای اسلامی با اعتقاد راسخ به حقانیت و حقوق مشروع ملت مظلوم فلسطین و با اشاره به مبارزات بیش از هفت دهه فرزندان مقاوم و رشید فلسطین در راه آزادی سرزمین اشغالی قدس و فلسطین از سلطه رژیم جلاد، تروریست و کودک کش صهیونیستی، اقدام حاکمان امارات در خیانت به آرمان فلسطین و اعلام آمادگی برای نرمال سازی روابط با اشغالگران قبله اول مسلمین و محل معراج پیامبر اکرم صلی الله مقابل و اله را قویا محکوم می نماید.
آنچه امروز امارات با مدیریت و حمایت رئیس جمهور تروریست آمریکا تحت عنوان نرمال سازی روابط انجام می دهد در واقع یک نمایش پوچ تبلیغاتی برای سرپوش گذاشتن بر حجم موفقیت های محور مقاومت در منطقه و شکست های متوالی ائتلاف نامیمون عبری-غربی و برخی اعراب در یمن، سوریه، عراق، لبنان و... و همین طور ناکام ماندن ترامپ در تحمیل معامله قرن بر ملت فلسطین می باشد.
فراکسیون پشتیبانی از مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از آزادیخواهان مجالس جهان برای پیوستن به دفاع از حقوق فلسطینان و آزادی قدس همچنان با عزمی راسخ از محور مقاومت و مبارزات ملت فلسطین حمایت همه جانبه خواهد داشت.
زنده باد فلسطین
آزاد باد قدس شریف و همه سرزمین های اشغالی فلسطین»1399/05/25
13:45:44
5.0 از 5
5121
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام