مجلس ایران دات كام
آصفری:

كشورهای منطقه گول چراغ سبز رژیم صهیونیستی را نخورند

كشورهای منطقه گول چراغ سبز رژیم صهیونیستی را نخورند

مجلس ایران دات كام: نایب رییس كمیسیون امورداخلی كشور و شوراها اصرار كرد كه كشورهای منطقه نباید گول شعارهای دهن پركن و چراغ سبز رژیم صهیونیستی را بخورند چونكه هرگونه تصمیم گیری درباب تعامل با رژیم صهیونیستی یك اشتباه راهبردی است.


محمد حسن آصفری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به توافق صورت گرفته بین امارات و رژیم صهیونیستی بیان کرد: امروز رژیم صهیونیستی به دنبال اجرایی کردن پروژه از نیل تا فرات است و در این راستا دست به اقداماتی تروریستی زده و از طرف دیگر تلاش می کند تا روابط خودرا با کشور های منطقه گسترش دهد.
وی در ادامه اظهار نمود: رژیم صهیونیستی از سر دلسوزی به دنبال گسترش روابط خود با کشورهای منطقه نیست بلکه به دنبال تامین منافع خود است. رژیم صهیونیستی می خواهد با خام کردن کشورهای منطقه به اهداف خود یعنی تصرف کشورهای کوچک و حداکثر راندمان از آنان برسد.
نماینده مردم اراک در مجلس اشاره کرد: از طرف دیگر رژیم صهیونیستی یک دولت نیست بلکه یک حزب است و رابطه با آن هیچ جایگاهی نداشته و یک اشتباه دیپلماتیک ترقی می شود. امروز رژیم صهیونیستی می خواهد با ایجاد اختلاف بین کشورهای منطقه به هدف خود یعنی ناامن کردن و سپس تصرف آنان برسد.
وی در ادامه اشاره کرد: کشورهای منطقه نباید گول شعارهای دهن پرکن و چراغ سبز رژیم صهیونیستی را بخورند. هرگونه تصمیم گیری درباب تعامل با رژیم صهیونیستی یک اشتباه راهبردی بوده و با این تصمیم غلط یک گام رژیم صهیونیستی را به مرزهای خود نزدیک تر می کنند که خود تهدیدی بزرگ برای امنیت آنان است.
منبع:

1399/05/24
22:49:48
5.0 از 5
5208
تگهای خبر: دولت , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام