مجلس ایران دات كام
عضو هیات رئیسه مجلس:

ولایت فقیه كانون امنیت ایران در حوادث جهانی است

ولایت فقیه كانون امنیت ایران در حوادث جهانی است

به گزارش مجلس ایران دات كام مازندران عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم اظهار داشت: ثبات  و امنیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرآشوب خاورمیانه ناشی از اندیشه منور و پویای ولایت فقیه است.علی کریمی فیروزجایی در گفتگوبا ایسنا اضافه کرد: امنیت بی نظیر کشورمان مرهون مجاهدتهای خاموش مدافعان حریم ولایت و سرانگشتان تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به حوادث پرشمار جهان و به ویژه خاورمیانه یادآورشد: ردپای صهیونیسم بین الملل و دولت تروریست و یاغی آمریکا در تمام حوادث امنیتی جهان که امنیت مردم را به خطر انداخته، دیده می شود.

دبیر کل جامعه اسلامی فرهنگیان به حادثه مشکوک انفجار در بندر بیروت اشاره و اشاره کرد: وقوع این حادثه غمبار چالش جدیدی در خاورمیانه به وجود آورده است.
نماینده مردم بابل اضافه کرد: با وقوع هر حادثه امنیتی در این منطقه انگشت بهتان به سمت رژیم صهیونیستی نشانه می رود.

وی با تشریح اهداف آمریکا و رژیم نامشروع اسرائیل از بی ثبات سازی منطقه اظهار داشت: در نهایت اهداف تمامی توطئه ها ونقشه های شوم استکباری در منطقه، جمهوری اسلامی ایران است.

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم اشاره کرد: برغم تمامی اهداف شوم دشمنان، کشورمان به لنگرگاه ثبات و امنیت در منطقه پرآشوب خاورمیانه تبدیل گشته است.
کریمی فیروزجایی با انتقاد از انباشت سلاحهای خطرناک در خاورمیانه اضافه کرد: الان مقصد ۵۲ درصد سلاح های صادراتی آمریکا خاورمیانه و غرب آسیا است.

دبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم اشاره کرد: هدف اصلی آمریکا از ارسال تجهیزات به این منطقه و افزایش رقابتهای تسلیحاتی، دامن زدن به اختلافات برای امنیت بخشی به رژیم اشغالگر قدس است.

کریمی فیروزجایی دکترین کشورمان را مبتنی بر تامین امنیت جمعی و پرهیز از دخالت در امور کشورهای جهان دانست وافزود: ایران هراسی دولت آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل به انزوای بیشتر دولتمردان آنها و افزون شدن محبوبیت جمهوری اسلامی ایران می انجامد.

این نماینده مجلس رفتار خطرآفرین آمریکا و متحدان کم شمار آن در منطقه را سبب برهم خوردن توازن امنیتی در جهان عنوان و اشاره کرد: سازمانها و مجامع بین المللی برای افزایش تاثیر گذاری خود در معادلات جهانی باید در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا و رژیم اشغالگر قدس بایستند.

عضو هیات رئیسه مجلس با ابراز اطمینان از پیگیری تحولات امنیتی منطقه با هدف مقابله با تنش آفرینی آمریکا اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با دقت حوادث اخیر و سایر تحرکات مشکوک کشورهای متخاصم را در منطقه رصد و متناسب با آن تصمیم گیری خواهدنمود.

منبع:

1399/05/18
15:43:38
5.0 از 5
5042
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام