مجلس ایران دات كام

بررسی ماده ۱۷ طرح پشتیبانی از تولید دانش بنیان در كمیسیون فرهنگی مجلس

بررسی ماده ۱۷ طرح پشتیبانی از تولید دانش بنیان در كمیسیون فرهنگی مجلس

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز كمیسیون متبوع خود از بررسی ماده ۱۷ طرح پشتیبانی از تولید دانش بنیان در این كمیسیون اطلاع داد.


مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا، در مورد جلسه امروز(یک شنبه) کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در ابتدا اخبار در رابطه با حوزه های فرهنگی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت، سپس ماده ۱۷ طرح پشتیبانی از تولید دانش بنیان بعنوان کمیسیون فرعی در کمیسیون فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت، کمیسیون صنایع و معادن هم بعنوان کمیسیون اصلی کلیات و مواد این طرح را موردر بحث و بررسی قرار می دهد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار نمود: تنها ماده ۱۷ این طرح مربوط به حوزه کاری کمیسیون فرهنگی است که دارای ۸ بند است، بند ۳ مربوط به نحوه پشتیبانی از تولید دانش بنیان در وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی و بند ۸ آن مربوط به وزارت میراث فرهنگی و گردشگری می باشد.
نصیرایی تصریح کرد: در انتها مقرر شد تا ماده ۱۷ این طرح در کارگروه اصلاح ساختار کمیسیون بررسی شود و نتیجه بررسی ها برای رأی گیری به صحن کمیسیون عرضه شود، مبحث دیگری که در دستور کمیسیون بود طرح شفافیت آرای نمایندگان بود که بررسی آن به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.1399/05/12
23:46:24
5.0 از 5
5453
تگهای خبر: طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲