مجلس ایران دات كام
میرتاج الدینی :

امت اسلامی باید آمریكا را از منطقه اخراج كنند

امت اسلامی باید آمریكا را از منطقه اخراج كنند

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: مقابله با مستكبرانی چون آمریكا و رژیم صهیونیستی باید شعار وحدت آفرین همه مسلمانان جهان باشد و باید با اتحاد آمریكا را از منطقه اخراج كنند.حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت موسم حج، گفت: این پیام بسیار جامع و تأثیرگذار در سطح بین المللی و خصوصاً برای مسلمانان جهان اسلام است، نخبگان و جوانان مسلمان باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه خود قرار دهند.
وی با اشاره به قسمتی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه امروز مانند همیشه و بیش از همیشه، مصلحتِ الزامی امّت اسلامی، در وحدت است، اظهار داشت: مسلمانان باید به عزت جهان اسلام توجه نمایند و از برکت وجود رهبری حکیم بهره ببرند.
آمریکا موجب تفرقه بین مسلمانان شده است
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به قسمتی از فرمایشات رهبر انقلاب در خصوص اینکه حضور آمریکا در منطقه سبب ویرانی و عقب ماندگی است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری بر خطر وجود آمریکا در منطقه تاکید کردند و بر این اساس مسلمانان باید بدانند که حضور آمریکا در منطقه منجر به تفرقه بین مسلمانان و تخریب و ویرانی در منطقه شده است.
میرتاج الدینی با تاکید بر اینکه امت اسلامی باید با یکدیگر متحد باشند و آمریکا را از منطقه اخراج کنند، اظهار داشت: مسلمانان باید در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند و مقابله با مستکبرانی چون آمریکا و رژیم صهیونیستی باید شعار وحدت آفرین همه مسلمانان جهان باشد.
مسلمانان باید به ظرفیت های داخلی مکتب اسلام روی آورند
وی با اشاره به بخش دیگری از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اینکه «نه فقط الگوی فرهنگی غرب بلکه حتّی الگوی سیاسی و اقتصادی آن یعنی دموکراسی پول محور و سرمایه داری طبقاتی و تبعیض آمیز هم ناکارآمدی و فسادانگیزی خودرا نشان داده است.»، اشاره کرد: مسلمانان باید به ظرفیت های داخلی مکتب اسلام روی آورند و بدانند که لیبرالیسم و کمونیسم غرب از هم پاشیده است.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تفکر لیبرالیسم عایدی جز تبعیض و بی عدالتی نداشته است و مسلمانان باید با تاکید بر آموزه های ناب جهان اسلام، از شر افکار غربی ها در امان بمانند.منبع:

1399/05/10
13:50:08
5.0 از 5
5364
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴