مجلس ایران دات كام

تذكر ابطحی به وزیر كشور درباره انتخابات

تذكر ابطحی به وزیر كشور درباره انتخابات

به گزارش مجلس ایران دات كام یك عضو فراكسیون ولایی مجلس در تذكری به وزیر كشور با اشاره به اینكه ما عزل و نصب های مغایر با قانون را رصد می نماییم، اظهار داشت: از مهندسی انتخابات بپرهیزید.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا، سید محمد جواد ابطحی در جلسه علنی امروز مجلس در تذكری به قوه قضاییه با اشاره به اینكه آقای رییسی اشاره كردند ترك فعل هم جرم است، اظهار داشت: گاهی اوقات برخی مسئولین با ترك انجام وظیفه یا با كارشكنی جلوی تولید كنندگان را سد می كنند. دادگاه رفع موانع تولید تشكیل گردد.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در تذكری به وزیر كشور بیان كرد: از مهندسی انتخابات بپرهیزید، عزل و نصب های خلق الساعه و یا حتی مغایر با قانون انجام می شود، ما این را رصد كردیم، امیدواریم وزیر دستور دهد تا جلوی این مساله گرفته شود.
ابطحی افزود: درباب تسریع در اجرای كامل مواد ۳۸ و ۳۹ قانون جامع ایثارگران به فرمانده سپاه و رئیس سازمان برنامه بودجه تذكر می دهم، متاسفانه این قانون برای برخی اجرایی شده ولی برای برخی اجرایی نشده است، چند روز دیگر روز نابینایان است دولت و سازمان بهزیستی با پرهیز از شعارگرایی به مشكلات آنها توجه كند.
این عضو فراكسیون ولایی مجلس در تذكری به وزیر آموزش و پرورش و دولت عنوان كرد: بخشنامه اجرایی قانون استخدام حق التدریسی ها، شركتی ها و نهضتی ها با قانون مصوب مطابقت ندارد، ما این را نوشتیم تا رئیس مجلس هم به این مساله ورود كند تا این بخشنامه را باطل اعلام كنند.
منبع:

1398/07/09
14:15:02
5.0 از 5
10985
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴