مجلس ایران دات كام
در مطلبی مطرح شد؛

بذرپاش: شفافیت و صداقت را سرلوحه فعالیت قرار می دهم

بذرپاش: شفافیت و صداقت را سرلوحه فعالیت قرار می دهم

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس دیوان محاسبات با تاكید بر اینكه شفافیت و صداقت مهمترین لوازم فعالیت در یك نهاد نظارتی مانند دیوان محاسبات است، نوشت: شفافیت و صداقت را سرلوحه فعالیت قرار می دهم.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از خانه ملت، مهرداد بذرپاش رئیس جدید دیوان محاسبات کشور در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: شفافیت وصداقت مهمترین لوازم فعالیت در یک نهاد نظارتی مانند دیوان محاسبات است.
متن مطلب رئیس دیوان محاسبات به شرح زیر است:
شفافیت و صداقت مهمترین لوازم فعالیت در یک نهاد نظارتی مانند دیوان محاسبات است. از روزی که با پیشنهاد تعدادی از نمایندگان محترم مجلس برای تصدی مسئولیت دیوان محاسبات برنامه ام را تدوین کردم، عهد بستم در این سنگر جدید هم تحت هر شرایطی، التزام به شفافیت و صداقت را سرلوحه فعالیت هایم قرار دهم.
در روزهای گذشته به علت برخی شیطنت های رسانه ای، برای بعضی برادران و خواهران عزیزم در بسیج دانشجویی ابهاماتی به وجود آمده است. به صراحت می گویم بطور قطع زیباترین دوران زندگی ام در بسیج دانشجویی سپری شده که به آن افتخار می کنم.
به عزیزان بسیجی و تمامی فعالان جنبش دانشجویی اطمینان می دهم هیچیک از فعالیتهای تشکیلاتی ام را بعنوان سابقه ی کاری به مجلس عرضه نداده ام بنده از سال ۷۹ تا نیمه ۸۲ در مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف مشغول به کار بوده و افتخار همکاری با شهید مصطفی احمدی روشن را داشتم.
من هم مانند دوستان بااخلاصم معتقدم هرگونه چشمداشت مالی یا سیاسی به فعالیت دانشجویی، آفت بزرگی برای تشکل هاست و باید از بروز چنین نگاه هایی جلوگیری کرد.
روحیه ی مطالبه گرانه و نگاه ریزبینانه ی دوستان عزیزم را می ستایم و صمیمانه از آنها درخواست می کنم با همین روحیه و نگاه، عملکرد دیوان محاسبات را رصد کرده و با نقدهای صریح و بدون تعارف خود، برادر کوچکشان را در آواربرداری از معضلات اقتصادی و بودجه ای و تقویت ظرفیت های آن، یاری کنند.
دیدار «مهرداد بذرپاش» با رئیس سابق دیوان محاسبات
به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، «مهرداد بذرپاش» و «عادل آذر» روسای جدید و سابق دیوان محاسبات، ظهر امروز(پنج شنبه) در ساختمان مرکزی دیوان با یکدیگر دیدار کردند.
در این دیدار، عادل آذر از آمادگی همکاران سابق خود در دیوان محاسبات با رئیس جدید خبر داد؛ مهرداد بذرپاش هم ضمن تشکر از زحمات عادل آذر ابراز امیدواری کرد: با همکاری پرسنل توانمند و باانگیزه ی موجود در این مجموعه، «دیوان فناورانه مردم پایه» را پایه گذاری کند.


منبع:

1399/05/03
21:57:55
5.0 از 5
2504
تگهای خبر: اقتصاد , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳