مجلس ایران دات كام
روایت سلیمی از دیدار هیئت رئیسه با دبیر شورای نگهبان؛

آیت الله جنتی: از شأن مجلس صیانت كنید

آیت الله جنتی: از شأن مجلس صیانت كنید

دبیر شورای نگهبان خطاب به نمایندگان مجلس، اظهار داشت: مجلس باید مسائل مهم كشور را اولویت بندی كند و برمبنای اولویت ها، دستور كار مجلس تعیین شود.حجت الاسلام علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جلسه امروز اعضای هیئت رئیسه مجلس با آیت الله جنتی و دیگر اعضای شورای نگهبان، اظهار داشت: آیت الله جنتی در این نشست سفارش های بسیار موثر و کلیدی خطاب به اعضای هیات رئیسه مجلس بیان کرد و تاکید وی بر آن بود که مجلس باید اقداماتی را انجام دهد تا کارآمدتر و پویاتر شود.
وی افزود: آیت الله جنتی این مجلس را مجلسی انقلابی خواند و اصرار کرد که انقلابی ماندن مجلس الزاماتی دارد و در وهله اول نمایندگان باید از لحاظ رفتاری و اخلاقی نکاتی را مورد توجه قرار دهند و از طرف دیگر در حوزه قانونگذاری و نظارت به شکلی عمل کنند که از شان مجلس صیانت شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: آیت الله جنتی در این نشست خطاب به نمایندگان گفت مجلس باید مسائل مهم کشور را اولویت بندی کند و برمبنای اولویت ها دستور کار مجلس تعیین شود.
سلیمی اظهار داشت: در ادامه این جلسه بعضی از اعضای هیئت رئیسه مجلس هم نکاتی را مطرح نمودند و در کل این جلسه بسیار مفید بود و معتقدم هر چند ماه یک دفعه این ارتباط بین شورای نگهبان و مجلس برقرار باشد چونکه در کارآمدی مجلس موثر خواهد بود.

1399/04/30
14:28:30
5.0 از 5
5440
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵