مجلس ایران دات كام
نماینده مردم قم:

تدوین بسته جامع برای بهبود شرایط

تدوین بسته جامع برای بهبود شرایط

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مجلس به دنبال تعامل با دولت برای حل مشكلات كشور هستیم.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جمع کارگروه های تخصصی بسیج مهندسین استان قم با اشاره به شرایط خاص اقتصادی سیاسی اجتماعی در کشور از لزوم تحول در ابعاد مختلف گفت و اشاره کرد: مجلس می تواند نقش اساسی در اصلاح اشکالات در کشور و بهبود شرایط داشته باشد و با وجود مجلس فعلی، بهترین فرصت برای ایجاد تحول برقرار است. وی با تاکید بر اینکه ترکیب مجلس کنونی از مجلس قبل خیلی بهتر است اظهار داشت: البته هنوز تشتت وجود دارد و علتش این است که فراکسیون ها هنوز شکل نگرفته است که انشاالله در هفته آینده این اتفاق رقم خواهد خورد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی رویکرد سایر قوا نسبت به مجلس و جایگاه مجلس را مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: مجلس شورای اسلامی در مقوله مسائل داخلی مواجه اش با دولت و دستگاه قضا بعنوان برادر بزرگ تر است؛ اینکه رویکرد دولت به مجلس تعامل و همراهی باشد، موضوعی است که به دولت و عملکرد آنها مربوط است؛ اما ما در مجلس به دنبال کمک و تعامل با دولت برای حل مشکلات کشور هستیم. وی اشاره کرد: وظیفه ما شروع این کمک و همراهی است ولی ادامه آن بستگی به عملکرد دولت دارد. زاکانی در ادامه با اشاره به اینکه الان همه نگاه ها به مجلس است، مجلس غیر از پیگیری مسائل مبارزه با فساد، یک جنبه های ایجابی را دنبال می کند، اظهار داشت: از نخستین اقدامات ما در مجلس تهیه بسته ای جامع برای بهبود وضع کشور هست و الان که در حال نوشتن آن هستیم به یاری و همفکری همه گروه ها از دانشگاهیان تا صنعتکاران نیاز داریم تا بتوانیم سندی کارآمد و قابل اجرا را تدوین و تصویب نماییم. وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم برای نخستین بار در مجلس برنامه ای مدون برای همه کمیسیون ها و امورات اصلی ارائه بدهیم.


منبع:

1399/04/27
21:07:34
5.0 از 5
5634
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , تصویب , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲