مجلس ایران دات كام
نصیرایی:

راهی به جز تعامل و همكاری با یكدیگر نداریم

راهی به جز تعامل و همكاری با یكدیگر نداریم

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینكه برای رفع مشكلات كشور باید با اتحاد و همدلی كارها را پیش ببریم تصریح كرد: غیر از این تعامل و همكاری راه دیگری نداریم.


مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس بر توجه به مبحث اتحاد و تعامل در رویارویی با مشکلات پیش روی کشور تصریح کرد اظهار داشت: علت موفقیت ما در مقابله با دوره اول انتشار کرونا نسبت به دیگر کشورهای جهان همین اتحاد و کنار هم بودن بود؛ در این مورد همه کنار هم بودیم؛ دور یک میز نشستیم و همه ظرفیت ها را به کار گرفتیم.
وی ادامه داد: در این عرصه دولت، نهادهای حاکمیتی، خیرین، ظرفیت های مردمی و گروه های جهادی، همه و همه کنار یکدیگر متحد شدند تا در نتیجه توانستیم دوره اول شیوع را مدیریت کنیم؛ حالا هم اینگونه است، برای مواجهه با ادامه این بیماری باید همان مدل اتحاد را حفظ نماییم.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بیان نمود: حال باید دقت کنیم در رویارویی با تمام مباحث و مشکلاتی که با آن روبه رو می شویم باید این مدل اتحاد و وحدت را در نظر بگیریم؛ برای مثال حضرت آقا نسبت به مبحث مسکن تاکیداتی داشتند که خوشبختانه یکی از مباحثی هم که در این زمان در مجلس دنبال شده مبحث مسکن است؛امیدوارم دوستان در دولت کمک کنند تا در این عرصه بتوانیم به سرعت باری را از دوش به خصوص اقشار ضعیف و متوسط جامعه برداریم.
نصیرایی تصریح کرد: در این عرصه هم باید از مدل قرارگاهی و مدلی که همه در کنار هم جمع بشویم و با اتحاد کار را پیش ببریم استفاده کنیم؛ غیر از این هم راه دیگری نداریم؛ همه بدانند چه دوستان در قوه مقننه، چه عزیزان در دولت، رسانه و افکار عمومی بدانند ما راهی غیر از اتحاد و همدلی برای رفع مشکلات کشور نداریم.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد: دیگران مشکلات ما را حل نخواهند کرد؛ آنها به مشکلات ما اضافه خواهند کرد، ولی از این مشکلات چیزی کم نخواهند کرد، این روزها همه شاهد رفتار غربی ها هستند؛ شاهد بودیم در سربزنگاه ها و مشکلات برای مثال در مبارزه با انتشار کرونا وقتی خودشان گرفتار بشوند چگونه بی رحمی می کنند؛ این مورد در تمامی مباحث اینگونه است.
نصیرایی بیان نمود: همه باید در کنار هم قرار بگیریم و با همکاری و همدلی و محبت مشکلاتی مانند مشکلات معیشتی را رفع کنیم؛ چون که همین مبحث کرونا بعضی از اقشار جامعه را شدیدا گرفتار مشکلات کرده و برخی مشاغل تعطیل شده و با مسائلی روبه رو شده اند؛ این را نمی توان با بسته چند کیلویی برنج و قند حل کرد؛ بلکه احتیاج به حمایت و توجه خاص وجود دارد تا بتوانیم در این عرصه عملکرد مطلوبی داشته باشیم و مشکلات این عزیزان را رفع نماییم.

منبع:

1399/04/26
12:55:01
5.0 از 5
3559
تگهای خبر: دولت , رهبری , قوه مقننه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام