مجلس ایران دات كام

نماینده لنگرود خواهان رسیدگی به حقوق بازنشستگان فرهنگی شد

نماینده لنگرود خواهان رسیدگی به حقوق بازنشستگان فرهنگی شد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بارها استیفای حقوق بازنشستگان فرهنگی را مطالبه كرده ایم دریغ از یك مقدار توجه.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، پرویز محمدنژاد محله در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: با وجود هکتارها ساحل دریای کاسپین و هکتارها اراضی کشاورزی و منابع طبیعی به خاطر عدم سرمایه گذاری دولتی و خصوصی مناسب و عدم توزیع مناسب امکانات و سوء مدیریت شهرستان لنگرود از حقوق خود محروم شده است. اگر به داد شهر گیلان نرسیم، جان خواهد سپرد.
نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: عدم اشتغال جوانان و معضل بیکاری ضمیمه بروز خیلی از مشکلات است افزایش مهاجرت نسل جوان و تحصیلکرده به دلیل عدم تأمین فضای مناسب کسب و کار به وجود آمده است.
وی با استناد به این بیانات رهبر معظم انقلاب درباره عدالت اجتماعی خاطرنشان کرد: ما نمایندگان در جهت تحقق خواست رهبری و دفاع از حقوق مستضعفان در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد. یکی از بزرگترین فقرهای مملکت ما این است که طرح جامع مزیت شناسی نداریم؛ ما منابع تولید ثروت را نمی شناسیم و باید در این حوزه تلاش نماییم.
محمدنژاد با استناد به رهنمودهای امام خمینی (ره) که اگر به دنبال استقلال کشور باشیم باید حامی کشاورزی و کشاورزان باشیم با تکید بر اقتصاد کشاورزی و نسبت به سودآور بودن آن تصریح کرد.
او در آخر نطق خود با بیان این که «بازنشستگان فرهنگی، آیینه تمام نمای شاهدین فرهنگی هستند» اظهار داشت: بارها حقوق آنها را مطالبه کرده ایم؛ دریغ از یک مقداری توجه، همسان سازی حقوق کارگران و معلمان بسیار مهم می باشد فورا به آن رسیدگی کنید.1399/04/25
00:11:02
5.0 از 5
5449
تگهای خبر: اقتصاد , حامی , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳