مجلس ایران دات كام
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی:

شاخصهای حوزه راه الیگودرز بهبود یابد

شاخصهای حوزه راه الیگودرز بهبود یابد

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با تاكید بر ضرورت تلاش مسؤلان وزارت راه و شهرسازی برای بهبود شاخصهای حوزه راه الیگودرز اظهار داشت: برخی روستاها هنوز راه دسترسی ندارند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، محمد خدابخشی امروز چهارشنبه در جلسه بررسی وضعیت پروژه های راه و شهرسازی الیگودرز با حضور وزیر راه، با اشاره به رایزنی ها و پیگیری های صورت گرفته در حوزه راه، اظهار داشت: انتظار این است که نگاه وزارت راه به این شهرستان جدی باشد و فاصله الیگودرز با شاخص ها در این رابطه رفع گردد.
وی با تاکید بر اینکه الیگودرز و نورآباد در لرستان بیشترین مشکل را دارند، اظهار داشت: بر مبنای آمار و ارقام و شاخص ها باید حرف بزنیم.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شاخصهای حوزه راه الیگودرز باید با نگاه ویژه وزارت راه بهبود یابد، عنوان کرد: ۸۰ خانوار در روستای «لیروک» هنوز جاده دسترسی ندارند.
خدابخشی خطاب به مسؤلان با تاکید بر اینکه شما باید مشکلات الیگودرز را با نگاه ویژه ببینید، اضافه کرد: باید از وضعیت محورهای الیگودرز بازدید کنید که بدانید چه شرایط بدی دارند.
وی با تاکید بر اینکه زیبنده نظام نیست پس از بیشتر از ۴۰ سال شهروندان آن جاده دسترسی نداشته باشد، اظهار داشت: جاده الیگودرز - خان آباد راه دسترسی بیشتر از ۳۰۰ روستا است و این در حالیست که نیمه تمام باقی مانده و تکمیل آن مطالبه مردم الیگودرز است.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت تقاطع غیر همسطح شول آباد و جاده الیگودرز- داران، بیان داشت: قطعه دوم بزنوید- لیروک هم باید مورد توجه قرار گیرد و اجرایی شود.
خدابخشی با اشاره به اینکه پروژه جاده الیگودرز- مسجد سلیمان هم کمبود اعتبار دارد، اضافه کرد: بعضی از روستاییان الیگودرز به علت اینکه منطقه آنها زیرساخت نداشته است به اطراف شهر مهاجرت کرده اند.
وی با تاکید بر لزوم رفع مشکلات مسکن مهر الیگودرز، بیان داشت: در مورد طرح گردشگری سد حوضیان سه سال است که دنبال عملیاتی شدن آن هستیم و این در حالیست که هنوز زمین آن واگذار نشده است.
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این پروژه محرک توسعه الیگودرز است، اظهار داشت: لزوم دارد که پروژه های حوزه راه این شهرستان هر چه سریع تر عملیاتی شوند.

1399/04/12
13:49:30
5.0 از 5
5395
تگهای خبر: بازدید , پیگیری , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام