مجلس ایران دات كام
خضریان :

سامانه ای برای ارتباط نمایندگان تهران با مردم طراحی می شود

سامانه ای برای ارتباط نمایندگان تهران با مردم طراحی می شود

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران اظهار داشت: طراحی سامانه ای برای ارتباط مردمی مجمع نمایندگان از موضوعات مهمی بود كه در نشست امروز به تصویب رسید.علی خضریان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره سومین نشست مجمع نمایندگان استان تهران که امروز برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه به ریاست حجت الاسلام تقوی و با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی اجرا شد.
وی بیان کرد: بعد از سخنان خارج از دستور برخی از نمایندگان حاضر، در ابتدا نمایندگان گزارشی را درباب بازدید روز گذشته از مناطق شهر ری، فشافویه و حسن آباد ارائه کردند و مقرر شد در ارتباط با رفع مشکلات رویت شده بحث و بررسی هایی صورت گیرد.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران اضافه کرد: همین طور مقرر شد تا برای شناخت بیشتر نمایندگان با موضوعات کلان، پنهان و آشکار شهر تهران، جلسه ای با حضور رئیس مجلس جهت بررسی لطمه های اجتماعی، محیط زیستی و عمرانی اجرا شود.
خضریان اشاره کرد: طراحی سامانه ای برای ارتباط مردمی مجمع نمایندگان از موضوعات دیگری بود که در این نشست مصوب شد و بعد از حل مسائل زیربنایی به سرعت شروع به کار خواهدنمود تا کاری ماندگار برای مجمع نمایندگان استان در دوره های دیگر مجلس هم باشد، ضمن اینکه می تواند الگویی برای تمامی استان های کشور باشد تا مردم به آسانی مسائل و مشکلاتشان را با نمایندگان در بین بگذارند.
وی افزود: نمایندگان در این جلسه تاکید نمودند که وجود سامانه ارتباط مردمی نباید مانع حضور نمایندگان در محلات و مناطق مختلف شهر باشد، بدین جهت مقرر شد نمایندگان با یک برنامه مشخص در مساجد هر منطقه با رویکرد مسجد محوری در جهت ارتباط با مردم و شنیدن مشکلات آنها حضور یابند. همین طور مقرر شد کارگروه مطالعات اراضی و املاک تهران تشکیل گردد.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران اظهار داشت: در این جلسه مقرر شد، نمایندگان مجمع استان تهران در کنار بازدید و برنامه های خارج از مجلس، جلسات رسمی مجمع را به صورت هر ۱۵ روز یک دفعه پس از نماز مغرب و عشا در ایام دوشنبه برگزار کنند.


منبع:

1399/04/09
22:15:57
5.0 از 5
5863
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱