مجلس ایران دات كام
به منظور رفع مشكل آب شرب؛

استاندار خوزستان به چوئبده آبادان سفر می كند

استاندار خوزستان به چوئبده آبادان سفر می كند

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از سفر استاندار خوزستان به منظور رفع مشكل آب آشامیدنی چوئبده اطلاع داد.جلیل مختار در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: در ایام اخیر آب آشامیدنی چوئبده و تنگه های یک، دو و سه و همینطور روستاهای مسیر بهمن شیر به مرحله بحران رسیده است.
وی اضافه کرد: بیشتر از ۲۰ سال مشکل آب آشامیدنی چوئبده رفع نشده است و زمان حرف زدن نیست بلکه باید اقدامی جهادی صورت گیرد.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: چوئبده در زمان جنگ تحمیلی دروازه شکست حصر آبادان بوده است و الان باید برای مردمی که در زمان جنگ تحمیلی جان فشانی کردند، مسؤلان هم جان فشانی کنند.
مختار در همین خصوص توضیح داد: مبحث را با استاندار خوزستان مطرح کردم و امروز به شهر چوئبده سفر می کند تا رسیدن به نتیجه لازم در مورد این شهر و روستاهای اطراف، پیگیری ها را ادامه خواهم داد.
وی عنوان کرد: در مورد بحران آب شهرستان آبادان به همراه «سید مجتبی محفوظی» یکی از نماینده های آبادان در مجلس شورای اسلامی جلسه ای با معاون وزیر نیرو داشتیم و در همین راستا در روز دوشنبه هم جلسه ای در وزارت نیرو خواهیم داشت.

1399/03/16
12:48:25
5.0 از 5
5781
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱