مجلس ایران دات كام
موسوی لارگانی :

تحول ساختاری مجلس لازم است

تحول ساختاری مجلس لازم است

به گزارش مجلس ایران دات كام عضو هیئت رئیس مجلس اظهار داشت: تحول ساختاری مجلس در امتداد تقویت نقش نظارت قوه مقننه امری ضروری می باشد.حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت تحول خواهی، اظهار داشت: امام خمینی (ره) برای پیروزی انقلاب اسلامی تحولی عظیم در جامعه ایرانی ایجاد کرد و بعد از آن نیز با استقرار جمهوری اسلامی، این تحول را ادامه داد.
وی اضافه کرد: این تحولات در حوزه علمی جایگاه سیاسی ایران در منطقه و جهان بروز و ظهور بیشتری داشت و دشمنان هیچگاه نمی اندیشیدند که ایران به چنین جایگاهی نائل شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه مخاطب فرمایشات رهبر انقلاب درباب تحول خواهی، ملت ایران و سه قوه بوده اند، اشاره کرد: مجلس یازدهم با ترکیب افراد با تجربه و افراد جوان و فعال می تواند پرچمدار این تحول خواهی باشد وگام های اساسی دراین زمینه بردارد.
موسوی لارگانی با تاکید بر ضرورت تحول ساختارهای مجلس، اشاره کرد: باید نقاط ضعف مجلس لطمه شناسی و برطرف شود. مخصوصاً در مورد جایگاه نظارتی مجلس باید تحولات ساختاری ایجاد شود.
وی تحول ساختاری در تدوین برنامه های توسعه را نیز ضروری خواند و اظهار داشت: باید در این راستا اقدامات جدی صورت گیرد.


منبع:

1399/03/15
22:57:19
5.0 از 5
6336
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴