مجلس ایران دات كام
كدخدایی:

شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر به زودی اعلام نظر می كند

شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر به زودی اعلام نظر می كند

مجلس ایران دات كام: سخنگوی شورای نگهبان از اعلام نظر نهایی این شورا درباره حذف چهار صفر از پول ملی در ایام آینده آگاهی داد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به بررسی لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی در جلسات این شورا، اظهار داشت: مصوبه مجلس درباره لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی در جلسات شورای نگهبان در حال بررسی است.
وی اضافه کرد: لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی که قسمتی از آن به حذف چهار صفر از پول ملی اختصاص دارد، در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته شورای نگهبان بررسی گردید، اما به سبب گستردگی موضوع و نیاز به بررسی های بیشتر، در نامه ای به مجلس درخواست مهلت ده روزه دیگری، علاوه بر مهلت ده روزه اول کردیم.
سخنگوی شورای نگهبان افزود: هنوز نمی توان بطور دقیق درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی که از طرف مجلس به شورای نگهبان ارجاع شده، اظهارنظر کرد و نظر نهایی باید بعد از جمع بندی در جلسه این شورا اعلام گردد.
کدخدایی در آخر اشاره کرد: شورای نگهبان در روز چهارشنبه این هفته نیز جلسه دارد و لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی نیز در این نشست بررسی خواهد شد و نظر نهایی این شورا درباره حذف چهار صفر از پول ملی به زودی اعلام می شود.

1399/03/06
14:32:47
5.0 از 5
5927
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام