مجلس ایران دات كام

نظر شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر پول ملی

نظر شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر پول ملی

به گزارش مجلس ایران دات كام سخنگوی شورای نگهبان از اعلام نظر نهایی این شورا درباره حذف چهار صفر از پول ملی در روزهای آینده خبر داد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به بررسی لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی در جلسات این شورا، اظهار داشت: مصوبه مجلس درباره لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی در جلسات شورای نگهبان در حال بررسی است.
عباسعلی کدخدایی اضافه کرد: لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی که بخشی از آن به حذف چهار صفر از پول ملی اختصاص دارد، در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته شورای نگهبان بررسی گردید، اما به دلیل گستردگی مبحث و احتیاج به بررسی های بیشتر، در نامه ای به مجلس درخواست مهلت ده روزه دیگری، علاوه بر مهلت ده روزه اول کردیم.
سخنگوی شورای نگهبان افزود: هنوز نمی توان به صورت دقیق درباره لایحه حذف چهار صفر از پول ملی که از جانب مجلس به شورای نگهبان ارجاع شده، اظهارنظر کرد و نظر نهایی باید بعد از جمع بندی در جلسه این شورا اعلام گردد.
سخنگوی شورای نگهبان در انتها تصریح کرد: شورای نگهبان در روز چهارشنبه این هفته هم جلسه دارد و لایحه اصلاح نظام پولی و بانکی هم در این نشست بررسی خواهد شد و نظر نهایی شورای نگهبان درباره حذف چهار صفر از پول ملی بزودی اعلام می شود.
 

شورای نگهبان ، رپورتاژ آگهی ، بک لینک ، حذف چهار صفر از پول ملی

1399/03/05
13:08:47
4.2 از 5
6201
این مطلب را می پسندید؟
(5)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
حذف صفر:
مگر در قانون اساسی چیزی در مورد صفرهای پول آمده که مغایرتی وجود داشته باشد؟! یا در شرع مقدس؟
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴