مجلس ایران دات كام
قمی:

مدیریت دكتر لاریجانی هیچ وقت با افراط و تفریط همراه نبود

مدیریت دكتر لاریجانی هیچ وقت با افراط و تفریط همراه نبود

مجلس ایران دات كام: عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلان اینكه مدیریت دكتر لاریجانی هیچ وقت با افراط و تفریط همراه نبود، عملكرد 12 ساله وی در مسند ریاست مجلس را خردمندانه دانست.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد قمی با اعلان اینکه مدیریت مجلس شورای اسلامی با نحوه مدیریت در سایر قوا و دستگاه ها، تفاوت های اساسی دارد، عملکرد دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را طی 12 سال قبل عاقلانه و خردمندانه دانست.
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ وقت در نحوه مدیریت دکتر لاریجانی در مجلس شورای اسلامی شاهد افراط و تفریط نبودیم، اضافه کرد: ایشان همه نمایندگان را نماینده می دانست و کسی را "نماینده تر" از سایرین نمی دید.
وی با اشاره به اینکه معیار مواجهه دکتر لاریجانی با مسائل حق و حقیقت بود نه سیاسی کاری، افزود: بر همین مبنا تعامل دکتر لاریجانی با دولت تعریف شده بود و امور نظارتی مجلس نیز پیش می رفت.
قمی، شیوه مدیریت دکتر لاریجانی در صحن را زبان زد برشمرد و تصریح کرد: با وجود سلایق مختلف در صحن علنی مجلس، اما مدیریت ایشان در نشست های علنی و غیرعلنی بسیار حساب شده بود. با وجود اختیاراتی که رئیس مجلس در این دوره اخیر داشت، ایشان هیچ وقت از این قدرت سو استفاده نکرد و در قالب قانون رفتار کرد.
وی نقش دکتر لاریجانی در ارتقای نظام قانونگداری و نظارت کشور خصوصاً از لحاظ توجه به اولویت های کشور و نیازهای واقعی مردم در شرایط تحریم و مشکلات اقتصادی بسیار مهم دانست و اظهار داشت: کشور در این برهه حساس با مشکلات عدیده‎ای مواجه بود که با وجود کارهای اساسی صورت گرفته اما می توانستیم دراین زمینه اقدامات جدی تری را ترتیب دهیم.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود بافت ناهمگن مجلس و وجود سلایق گوناگون، اما همین برخورد در دایره انصاف و اعتدال سبب شد که در آخر دوره مجلس دهم اکثریت به اتفاق نمایندگان از خدمات چندین ساله ایشان در سمت ریاست مجلس شورای اسلامی طی نامه ای تقدیر و تشکر کنند.
اختتام پیاممنبع:

1399/03/04
23:01:12
5.0 از 5
5870
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , دولت , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳