مجلس ایران دات كام
نماینده كرمان:

دولت به وضعیت كارگران معدن توجه كند

دولت به وضعیت كارگران معدن توجه كند

مجلس ایران دات كام: نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه كارگرانی كه در عمق 200 تا 300 متری زمین و در شرایط سخت اقتصادی مشغول رونق چرخ تولید هستند این استحقاق را دارند كه از وضعیت مناسب معیشتی و بهداشتی و بیمه ای مناسبی برخوردار باشند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محمد مهدی زاهدی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: قریب ۱۰ روز است که کارگران معادن راور، زرند و کوهبنان به سبب شرایط بد کاری اعتراضاتی را داشته اند. از مسئولان امر انتظار داریم که با سعه صدر تمام هم و غم خود را برای رفع نگرانی های این طبقه محروم به کار گیرند. کارگرانی که در عمق ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری زمین و در شرایط سخت اقتصادی مشغول رونق چرخ تولید هستند این استحقاق را دارند که از وضعیت مناسب معیشتی و بهداشتی و بیمه ای مناسبی برخوردار باشند.
ایشان سپس با اشاره به وضعیت بازنشستگان بازنشستگان اظهار نمود: در برنامه ششم توسعه نسبت به هم طرازی حقوق آنان تاکید شده ولی هنوز هیچ اقدامی توسط دولت دراین خصوص انجام نگرفته است.
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه رفتار رئیس جمهور در عزل وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد: آیا این روش تدبیر دولت است؟
منبع:

1399/02/23
14:04:57
5.0 از 5
6280
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵