مجلس ایران دات كام
پژمانفر در تذكر شفاهی:

دولت بر گرانی و افزایش قیمت ها نظارت كند

دولت بر گرانی و افزایش قیمت ها نظارت كند

به گزارش مجلس ایران دات كام نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برنجی كه با ارز دولتی وارد می شود با قیمت بیشتر از ارز آزاد به فروش می رسد؛ دولت نظارت كند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، در انتها جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مشهد در تذکر شفاهی اظهار داشت: شاهد می باشیم روز به روز سفره مردم کوچک می شود و عدم نظارت بر قیمت ها مردم را آزار می دهد.
وی با اشاره به اینکه هیچ نظارتی بر قیمت های بازار وجود ندارد، اظهار داشت: برنج با ارز دولتی به کشور وارد می شود اما با قیمت ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان به فروش می رسد که بالاتر از قیمت ارز آزاد است. دولت نظارت ها را افزایش دهد.
در ادامه جلسه، محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر هم خواهان اعمال افزایش ۵۰ درصدی حقوق برای کارمندان نهادهای کتابخانه ها شد
همچنین بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در تذکر شفاهی نسبت به عدم افزایش حقوق بازنشستگان کشوری انتقاد نمود و اظهار داشت: در حالیکه بخش زیادی از مردم از حداقل مسکن برخوردار نیستند ویلاهای چندصد میلیاردی معامله می شود. این ویلاها متعلق به چه کسانی است؟


منبع:

1399/02/15
20:55:25
5.0 / 5
2778
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳